“24” – число, що не забудеться ніколи… Співачка BIEHU випустила однойменний трек, що став символом для кожного українця (відео)

507
Kateryna BIEHU
Kateryna BIEHU

Kateryna BIEHU була серед тих артистів, хто із самого початку не боявся говорити правду про війну та продовжувати співати і писати музику.

Музика – це не просто звуки, під які можна танцювати, це позиція артиста. Артист висловлює свою позицію через творчість. А Kateryna має свій неповторний стиль.
І сьогодні BIEHU презентує вже другу за час війни пісню, яка стане символічною для кожного українця – трек “24”.

Ця пісня поєднує в собі історію, яка йтиме через віки, яку передаватимуть через покоління. Пісня несе в собі біль, незламність, та непокірність кожної людини, яка в одну мить відчула, що таке війна, втрата близької людини.

Назва пісні теж символічна “24” – це день початку війни, якої не чекали, і якої боялися.
Kateryna BIEHU презентувала пісню 24 червня на 3-й місяць війни.

Співачка зазначає: “Пісня сповнена болем, тими емоціями, енергетикою, яка є всередині кожного українця. Ми знаємо, що наші захисники зараз оберігають наш спокій і наші кордони, але ми відчуваємо той нестерпний біль, що спалює нас із середини. Ця пісня як виплеск всіх емоцій, переживань болю людей, що втратили дітей, свої домівки, втратили все… Я хочу, щоб із цією піснею у кожного нас вийшли сьогодні біль, агресія, ненависть і все, що ми тримаємо всередини. Пісня для мене – це спосіб розказати, що у мене всередини, засіб полегшити свій стан”.

Випустити внутрішній біль задля того, щоб можна було дивитися майбутнє. Ця пісня також про найсильніших українців, які віддали за нас життя.

На думку виконавиці, війна кардинально нас змінила. Ті починаєш бачити деталі кожного свого дня, як ти прокидаєшся, яку ти каву п’єш, що ти вдягаєш, про що ти вибираєш думати, що ти вибираєш відчувати. Всі деталі, що до того були неважливими, стали найціннішими. Ми не можемо витрачати час на не важливі речі, це час для того, щоб почати жити і насолоджуватися. Співачка зрозуміла, що мусить писати музику саме зараз і не витрачати час.

BIEHU наважилася відпустити весь тягар минулого задля майбутнього. Бо в минулому не можна будувати майбутнє. Треба дивитися у майбутнє і думати про те, як ми будемо відбудовувати країну після перемоги. Треба звільнити теперішнє, щоб йти у майбуття.

Зараз співачка продовжує йти своїм шляхом і готує ЕР альбом та відео на пісню “24”.

Ірина САВЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.