«100 на 100. Музичні десятиліття свободи» сьогодні у Львові (відео)

290
«100 на 100. Музичні десятиліття свободи» сьогодні у Львові

Ensemble Nostri Temporis та диригент Роман Ревакович запрошують у Львівську національну філармонію на ексклюзивну програму польської сучасної класичної музики. Музиканти презентують Україну у масштабному міжнародному проекті до 100-річчя Незалежності Республіки Польща: «100 на 100. Музичні десятиліття свободи».

11 листопада 2018 року на 11 сценах по всьому світу, а також в 11 найкращих концертних залах Польщі буде виконано 100 творів польських композиторів, написаних в період починаючи від 1918 до 2018 років, в інтерпретації видатних солістів, оркестрів, хорів та ансамблів сучасної музики світового рівня. «100 на 100. Музичні десятиліття свободи» – це унікальний проект у світовому масштабі, метою якого є представлення вибраних творів польської музики за часів незалежності Польщі.

Токіо, Мельбурн, Чикаґо, Нью-Йорк, Лондон, Париж, Франкфурт, Копенгаген, Мілан, Відень, Львів – одинадцять центрів світової музичної культури, в яких одночасно відбудеться одинадцять концертів. І саме Львів, Ensemble Nostri Temporis, диригент Роман Ревакович та Львівська національна філармонія представляють Україну – єдину країну зі Східної Європи, яку запрошено до участі у цьому проекті!

На львівському концерті 11 листопада в Концертному залі ім. С. Людкевича о 18:00 прозвучать п’ять яскравих, інтелектуальних і естетично багатогранних сучасних творів п’ятьох польських композиторів: класика музичного аванґарду XX століття Вітольда Лютославського та наших сучасників – Єжи Корновіча, Павла Шиманського, Павла Микєтина і Марціна Станьчика. П’ять творів, з яких чотири звучатимуть в Україні вперше! Диригуватиме концертом Роман Ревакович, який протягом багатьох років налагоджує культурні мости між Україною і Польщею, пропагуючи українську музичну культуру у Польщі, та польську – в Україні

Український колектив Ensemble Nostri Temporis спеціалізується на виконанні сучасної класичної музики. Заснований у 2007 році в Києві ансамбль тісно співпрацює з сучасними композиторами різних поколінь та різних країн, відкриваючи нові імена, ініціюючи появу нових творів та виконуючи їх на різноманітних фестивалях сучасної класичної музики та у концертних програмах власних творчих проектів як в Україні, так і за кордоном. Ensemble Nostri Temporis співпрацює з представниками інших сфер мистецтва і мистецькими організаціями, ініціює кросдисциплінарні проекти, поєднуючи нову класичну музику з візуальним мистецтвом, поезією, театром та кіно.

Співорганізатором проекту є Польське музичне видавництво (PWM), яке під патронатом Президента Республіки Польща Анджея Дуди та за фінансової підтримки Міністерства культури і національної спадщини Польщі, в рамках багаторічної програми «Niepodległa» 2017-2021 з нагоди 100-річчя відродження незалежності Польщі реалізовує проект «100 на 100. Музичні десятиліття свободи».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.