10 січня «Піккардійська Терція» – з Різдвяними концертами «Тиха Ніч» у Львові

360
10 січня «Піккардійська Терція» - з Різдвяними концертами «Тиха Ніч» у Львові

У понеділок, 10 січня 2022 року, вокальна формація «Піккардійська Терція» виступить із Різдвяними концертами «Тиха Ніч» у рідному Львові. Концерти відбудуться у Національному драматичному театрі ім. М. Заньковецької. Початок – о 17:00 та 19:30.

За доброю багаторічною традицією, піккардійці на початку року дають Різдвяні концерти у рідному місті Львові – аби колядою зарядити усіх добром та позитивом на рік прийдешній.

Вокальна формація «Піккардійська Терція»
Вокальна формація «Піккардійська Терція»

Від початку 2021 року «Терція» концертувала містами України із месседжем «Карантин – явище тимчасове, а музика – вічна». Так склалося, що і під завісу року цей посил від музикантів усе ще актуальний. Відтак усі концерти зимового туру формації (у грудні 2021-го «піккардійці» з успіхом виступили в Луцьку, Чернівцях, Івано-Франківську, Тернополі та Вінниці) пройшли із дотриманням карантинних вимог МОЗ, чинних на час проведення заходів.

Вокальна формація «Піккардійська Терція»
Вокальна формація «Піккардійська Терція»

Концертна програма «Піккардійської Терції» «Тиха Ніч», яку колектив представить 10 січня у Львові, на Заньківчанській сцені, – об’єднає в собі усі найкращі колядки, щедрівки та новорічні пісні, які акапельний колектив створив протягом уже понад 29-ти років творчості.
– За останні два роки нам так бракувало живих зустрічей… За цей період «турбулентних» умов ми дуже скучили за нашими слухачами. Тому кожна нагода побачитися наживо – безцінна. Тим паче, у нашому віці, коли кожен новий рік на сцені – не просто досягнення, а й велика радість. А у часі Різдвяних свят ця радість ще більша, ще світліша, – розповідає художній керівник «Піккардійської Терції» Володимир Якимець.

Вокальна формація «Піккардійська Терція»
Вокальна формація «Піккардійська Терція»

А наступного, 2022-го, року «Піккардійська Терція» святкуватиме поважний ювілей – своє 30-річчя. З цієї нагоди вокальна формація готує не один музичний сюрприз.

Квитки на концерти «Терції» 10 грудня у Львові, у Театрі ім. М. Заньковецької, доступні онлайн:

Галина ГУЗЬО

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.