10 фотографій Львова з даху астрономічної обсерваторії

1239
10 фотографій Львова з даху астрономічної обсерваторії
10 фотографій Львова з даху астрономічної обсерваторії

Однією з цікавих особливостей Львова є його панорами з дахів та оглядових майданчиків в різних куточках нашого міста. Мало не кожен будинок може запропонувати вашому оку неповторні міські пейзажі старого міста. А тепла пора року та сонячна погода найбільше сприяють походенькам всілякими цікавими місцями Львова з розкішними панорамами.

От і ми,  помандрували у пошуках цікавих львівських куточків з унікальними міськими краєвидами. Наші мандри завели нас на вулицю Кирила і Мефодія  в будинок під номером 8 в астрономічну лабораторію.

Астрономічна обсерваторія є науково-дослідною установою Львівського національного університету імені Івана Франка. Це одна із найстаріших обсерваторій Східної Європи, заснована у 1771 році.

Розмова з директором обсерваторії Богданом Степановичем Новосядлим була дуже приємною і він люб’язно запропонував провести екскурсію на оглядовий майданчик, де знаходяться три львівських телескопи та звідки відкривається розкішна панорама міста.

Наприкінці зустрічі ми домовилися про співпрацю, тому тому вже незабаром можна чекати на нові публікації з розділу “Львів астрономічний”

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.