У Львові відбувся фінал щорічного міського фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі» (відео)

0
117
У Львові відбувся фінал щорічного міського фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі»

У четвер, 11 травня 2017 року,  у приміщенні концертного залу Міського палацу культури ім. Гната Хоткевича (вулиця Кушевича, 1) відбувся гала-концерт та нагородження переможців щорічного міського фестивалю-конкурсу «І слово, і пісня, Матусю, тобі». Вже традиційно кожного року Львівська міська громадська організація «Союз Українок» за сприяння управлінь культури та освіти ЛМР проводить фестиваль–конкурс, присвячений Дню матері з метою пошуку та підтримки юних талантів.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 339 учнів з 43 загальноосвітніх  та позашкільних навчальних закладів міста Львова віком до 18 років. Учасники діляться на три вікові групи: І–а вікова група до 9 років; ІІ–а вікова група до 13 років; ІІІ–а вікова група до 18 років. Конкурс проводиться в 4–х номінаціях: І номінація – «Авторська поезія», ІІ номінація – «Авторська проза», ІІІ номінація – «Виконання пісні про маму» та ІV номінація – «Авторський малюнок». 28 квітня відбувся відбірковий тур у номінації «Виконання пісні про маму».

Роботи і виступи конкурсантів були оцінені фаховим журі, до якого увійшли:

  • Марія Людкевич– лауреат літературної премії імені Лесі Українки, член національної спілки письменників України;
  • Надія Лавринів– завідувач відділом обслуговування Львівської обласної бібліотеки для дітей,
  • Василь Підгірський– завуч Львівської лінгвістичної гімназії з НВР, учитель української мови та літератури;
  • Оксана Мацегора – солістка  Львівської філармонії;
  • Валерій Квасневський – сучасний український композитор, член Національної Ліги українських композиторів, педагог;
  • Лариса Середа ­- директор Народного дому мікрорайону Левандівка, учасниця народно-просвітницького гурту «Левандівське ретро»;
  • Марко Швайковський – лауреат Всеукраїнських конкурсів молодих виконавців, дипломант міського конкурсу «І слово, і пісня, матусю, тобі» 2015, учень 9-го класу Львівської лінгвістичної гімназії;
  • керівник львівської галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа» Олеся Доморадзька;
  • керівник арт-студії Наталії Павлюк, викладач живопису НУ «Львівська політехніка» Наталя Павлюк;
  • дизайнер етноодягу, керівник державної практики коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша, керівник проекту «Домашня мануфактура» від СУ – Оксана Сокол.

Гала-концерт конкурсу був проведений за участю переможців, які отримали дипломи І-го ступеня у різних вікових групах і номінаціях “Авторська поезія”, “Авторська проза” і “Виконання пісні про маму”. Малюнки учасників конкурсу в номінації “Авторський малюнок” утворили імпровізовану виставку в актовій залі палацу. Переможцям були вручені дипломи і книжки видавництва Апріорі, які профінансувало управління культури ЛМР.

Ксенія БАЗИЛЮК

Напишіть відгук

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.