У Львові презентували біобібліографічний покажчик, присвячений 90-річчю Бориса Возницького (відео)

0
216
У Львові презентували біобібліографічний покажчик, присвячений 90-річчю Бориса Возницького

У п’ятницю, 24 березня 2017 року, в Державному меморіальному музеї Михайла Грушевського у Львові, в рамках навчального семінару “Нові акценти музейництва”, організованого ГС “Західноукраїнська спілка музеїв”, відбулася презентація біобібліографічного покажчика, підготованого з нагоди 90-річчя Героя України Бориса Григоровича Возницького.

Біобібліографічний покажчик, підготований з нагоди 90-річчя Героя України Бориса Григоровича Возницького
Біобібліографічний покажчик, підготований з нагоди 90-річчя Героя України Бориса Григоровича Возницького

Книга вийшла друком у 2016 р., упорядник та автор покажчика – Оксана Максименко, редактор – Наталя Філевич. Під час підготовки видання були використані матеріали з бібліотеки та архіву Львівської національної галереї мистецтв ім.Бориса Возницького, особистого архіву Лариси Разінкової-Возницької, та інших установ.

Упорядник видання Оксана Максименко
Упорядник видання Оксана Максименко

«Я працювала з Борисом Григоровичем 30 років і це найменше, що я могла зробити, як вдячність за ці роки співпраці з ним. Це була дуже добра життєва та музейна школа. Ідея видання виникла давно, ще за життя Бориса Григоровича, але робота постійно відкладалася. І от, до 90-річчя від дня народження Бориса Григоровича покажчик таки вийшов друком. Окрім традиційних розділів він містить і спогади Лариси Разінкової про батька, а також хроніка життя та діяльності Бориса Возницького, яку написала Наталка Філевич»  – розповіла упорядник покажчика Оксана Максименко.

Лариса Разінкова та Оксана Максименко
Лариса Разінкова та Оксана Максименко

Наразі надруковано лише 50 екземплярів покажчика, які, в основному, розійдуться по бібліотеках та музеях.

Під час презентації видання присутні мали змогу побачити відео-презентацію виставки, присвяченої Борису Возницькому, що експонувалася у Львівській національній галереї мистецтв ім. Б.Возницького восени 2016 р.

Наталка СТУДНЯ

Напишіть відгук