Зустріч з Інесою Братущик та Орестом Хомою в проекті «Розмова: #За Живе»

1138
Зустріч з Інесою Братущик та Орестом Хомою в проекті «Розмова: #За Живе»

У вівторок, 8 серпня 2017 року, о 17:00  у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) відбудеться зустріч з Інесою Братущик – лауреат Першого конкурсу «Червона рута» (1989 р.), колишня солістка львівського жіночого гурту «Мальви», чернівецького ансамблю «Смерічка» та Орестом Хомою працював музикантом у гуртах «Ватра», «Черемош», «Смерічка», театрі пісні «Не журись».

На початку 1991-го Інеса та Орест створили сімейний творчий дует. Найпопулярніші пісні – «Три дороги», «Білий рояль», «Дай мені тепла» – швидко полюбилися глядачам в Україні і за кордоном. Пісні у їхньому виконанні «крутили» на всіх радіостанціях і телебаченні. У 1996-му подружжю присвоє­но звання заслужених артистів України. Нині успішно і багато гастролюють. Українську пісню представляють у міжнародних турне по Італії, Німеччині, Польщі, США, Канаді, Бельгії, Ірландії, Франції. Їхні пісенні твори увійшли до Золотого фонду Національної радіокомпанії України, – подружжя працює її солістами. Живуть і працюють у Києві.

Постер зустрічі з Інесою Братущик та Орестом Хомою в проекті «Розмова: #За Живе»
Постер зустрічі з Інесою Братущик та Орестом Хомою в проекті «Розмова: #За Живе»

Проект «#За Живе» вже не вперше надає можливість читачам та гостям бібліотеки поспілкуватись з відомими людьми та поставити їм цікаві запитання.

Людмила ЧИЖОВИЧ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.