Зустріч з Інесою Братущик та Орестом Хомою в проекті «Розмова: #За Живе»

825
Зустріч з Інесою Братущик та Орестом Хомою в проекті «Розмова: #За Живе»

У вівторок, 8 серпня 2017 року, о 17:00  у читальному залі Львівської обласної бібліотеки для юнацтва (Бібліотека на Ринку – площа Ринок, 9) відбудеться зустріч з Інесою Братущик – лауреат Першого конкурсу «Червона рута» (1989 р.), колишня солістка львівського жіночого гурту «Мальви», чернівецького ансамблю «Смерічка» та Орестом Хомою працював музикантом у гуртах «Ватра», «Черемош», «Смерічка», театрі пісні «Не журись».

На початку 1991-го Інеса та Орест створили сімейний творчий дует. Найпопулярніші пісні – «Три дороги», «Білий рояль», «Дай мені тепла» – швидко полюбилися глядачам в Україні і за кордоном. Пісні у їхньому виконанні «крутили» на всіх радіостанціях і телебаченні. У 1996-му подружжю присвоє­но звання заслужених артистів України. Нині успішно і багато гастролюють. Українську пісню представляють у міжнародних турне по Італії, Німеччині, Польщі, США, Канаді, Бельгії, Ірландії, Франції. Їхні пісенні твори увійшли до Золотого фонду Національної радіокомпанії України, – подружжя працює її солістами. Живуть і працюють у Києві.

Постер зустрічі з Інесою Братущик та Орестом Хомою в проекті «Розмова: #За Живе»
Постер зустрічі з Інесою Братущик та Орестом Хомою в проекті «Розмова: #За Живе»

Проект «#За Живе» вже не вперше надає можливість читачам та гостям бібліотеки поспілкуватись з відомими людьми та поставити їм цікаві запитання.

Людмила ЧИЖОВИЧ

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.