ЗАЛІСКО : Бразилія мене вразила українцями!

244
ЗАЛІСКО : Бразилія мене вразила українцями!

Кілька днів тому співак ЗАЛІСКО повернувся з Бразилії, де відбулись кілька концертів для української громади, і де було зібрано понад 5 000 $ допомоги для ЗСУ.

“… Такі події-концерти відбуваються раз на кілька років. У Бразилії одна із найдавніших українських діаспор. Там зараз більше 400 українських діючих церков І зараз вони дуже сильно підтримують, переживають і моляться за Україну. І хоч там зараз зима (від +15 до +30), у мене було три виступи у Куритібі і «українському» Прудентополісі. Вразило, наскільки вони шанують традиції, звичаї, історію і культуру України і як виховують дітей, як вони ловлять кожне моє слово про війну в Україні. Тепер у містах Бразилії в українських музеях залишаться прапори від 1-го прикордонного (донецького) загону¸ а також футболки від хлопців 11 прикордонного загону (Ділянка відповідальності від Бахмута до Авдіївки). На жаль, державна політика офіційної Бразилії про війну росії проти України вдається «незрозумілою», але українці у владі стараються переконувати їх у іншому. У штаті Парана  українці зробили з рудої землі великі сільськогосподарські центри і я мав нагоду бачити як працюють українські родини на таких землях. Я міг би залишитись і на довше, бо гарних українок там багато…” – з усмішкою пригадує артист.

ЗАЛІСКО в Бразилії
ЗАЛІСКО в Бразилії

“…Такі незабутні поїздки і концерти залишаться гарними спогадами на все життя. Я закохався в українців ще більше, я вражений природою Бразилії і звичайно статуєю Христа Спасителя, океаном із пляжами і неймовірними заходами сонця в Ріо-де-Жанейро. Тримаю зв’язок із усіма бразилійськими друзями до нашої перемоги і дякую за велику підтримку…”

P.S. ЗАЛІСКО — Заслужений артист України, співак, автор пісень зі Львова, на сцені вже 30 років, випустив 10 альбомів, два з яких вийшли в Канаді і Америці. Загалом у ЗАЛІСКА 315 000 підписників у соц.мережах, його відео мають більш ніж 38 000.000 переглядів і це тільки на YouTube !!! За перші 10 місяців війни разом з мистецькою «Командою «А» зібрали майже 6 000.000 ₴ для збройних сил України. А у 2023 році із співаком JULIK-ом зібрали на закордонних концертах (Італія, Іспанія, Греція,Чехія) більше 30 000 Євро на допомогу ЗСУ.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.