Вистава «Перетворення» – стоячих місць немає

1560
Сцена з вистави «Перетворення»
Сцена з вистави «Перевтілення»

Одразу дві прем’єри відбулися на минулих вихідних,  16-17 травня, у Львівському театрі імені Лесі Українки. Першою прем’єрою було відкриття камерної сцени, на якій театрали планують ставити експериментальні вистави, і на цій же сцені глядачам запрезентували прем’єру пластичної драми «Перетворення» за оповіданням Франца Кафки «Перетворення».

Цікавим є також те, що в другий  прем’єрний день охочих потрапити на виставу було навіть більше ніж у перший. В неділю на виставу не було навіть стоячих місць, а це говорить по те, що постановка режисера з харківського театру, Артема Вусика, користуватиметься великою популярністю серед львів’ян. 

«Ми запросили до співпраці режисера Артема Вусика з харківського театру «Прекрасні квіти». Артем ставить вистави у пластичному жанрі і цим зацікавив нас. Експеримент мусить бути в театрі, нема експерименту – нема театру», – розповів директор театру Олексій Коломійцев.

«Цей жанр ми для себе назвали фанк-футуризм, він поєднує в собі пантоміму, гротеск і пластичну драму. Мені здається, що він більш виразний сьогодні для театру, тому що тіло ніколи не збреше», – вважає режисер Артем Вусик.

 

Львів давно чекав на цікаву експериментальну театральну сцену і, дуже хочеться вірити, що на минулих вихідних він її отримав. Адже постановка “Перетворення” у Львівському театрі імені Лесі Українки говорить сама за себе.

Не все правда вдалося зробити театралам до відкриття камерної сцени (ще в найближчих планах пандус для глядачів та інші різноманітні прилаштування), але напрям руху вірний і плани грандіозні.  Тому слідкуємо, чекаємо і сподіваємось.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.