Володимир В’ятрович презентував свою книжку “За лаштунками Волині – 43” у львівській книгарні (відео)

1366
Володимир В'ятрович презентував свою книжку “За лаштунками Волині - 43” у львівській книгарні

В п’ятницю, 11 листопада 2016 року, в приміщенні книгарні “Є” ( пр. Свободи, 7) Володимир В’ятрович презентував свою книжку “За лаштунками Волині – 43”, що вийшла у видавництві “Клуб Сімейного Дозвілля”.

Це видання – чи не перша спроба науково-популярного викладення історії польсько-українського конфлікту середини минулого століття. Автор пропонує поглянути на події 1943-го року на Волині у контексті історії двох народів до, під час та після Другої світової війни.

Обкладинка книжки Володимира В'ятровича “За лаштунками Волині — 43”
Обкладинка книжки Володимира В’ятровича “За лаштунками Волині — 43”

В основі дослідження — свідчення безпосередніх учасників подій, документи українського та польського підпілля, Армії Крайової та УПА, які були головними дійовими особами трагедії, що тривала не один рік.

Володимир В'ятрович
Володимир В’ятрович

Хто ховався й далі ховається за лаштунками цих подій? Хто отримує політичні дивіденди з історії протистояння двох найчисленніших європейських народів, що виборювали свою державність під владою імперій?

Довідково. Володимир В’ятрович – історик і публіцист, дослідник українського визвольного руху, голова Українського інституту національної пам’яті, ініціатор пакету законів про декомунізацію. Очолював Архів СБУ та розсекретив колишні архіви КДБ.
Працював в Українському науковому інституті Гарвардського університету, потім вивчав матеріали архіву Інституту Гувера Стендфордського університету. Автор та співавтор восьми книг з історії визвольного руху та Другої світової війни. Викладав в Українському католицькому університеті та Києво-Могилянській академії.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.