Віктор Винник і МЕРІ презентують нове відео на пісню «Тільки не треба» (відео)

150
Віктор Винник і МЕРІ
Віктор Винник і МЕРІ

Минулого року Віктор Винник і МЕРІ видали свій ювілейний п’ятий альбом «Снайпери-Амури». Багато треків з нього отримали відеоряд. Залишилось усього кілька пісень, які наразі ще не візуалізовано. Та цими днями дійшла черга до пісні під назвою «Тільки не треба», і тепер команда готова представити кліп на цю композицію.

Робота цікава зокрема і тим, що режисером цього разу виступив сам Віктор Винник. Це вже не перший такий досвід, свого часу Віктор займався зйомками кліпу на пісню  «Сестра».

Віктор Винник і МЕРІ
Віктор Винник і МЕРІ

Над відео «Тільки не треба» музиканти разом зі знімальною групою компанії West Art працювали два тижні. Сюжет кліпу доволі простий: головна героїня прямує на концерт до Віктора і компанії, але врешті-решт не встигає і залишається ні з чим.

Віктор Винник зауважив, що ця пісня про надто самовпевнених дівчат, які вважають, що земля обертається навколо них. Але часто результатом такої поведінки стає банальне розчарування.

За настроєм пісня і відео нагадують перші кліпи МЕРІ, які свого часу принесли артистам впізнаваність та популярність.

Віктор Винник вважає, що в такі непрості часи, які ми зараз переживаємо, слухачам не зашкодить трохи легкої і безтурботної, проте дуже драйвової і танцювальної музики.

Осінь – аж ніяк не пора для смутку. І ви легко переконаєтесь у цьому, коли переглянете кліп «Тільки не треба» від Віктора Винника і МЕРІ.

Ольга МАКСИМ`ЯК

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.