Весілля та похорон у гуцулів зі Львова (відео)

948
Сцена з вистави «Гуцульський рік»
Сцена з вистави «Гуцульський рік»

У неділю, 28 жовтня 2018 року, о 18:00 у Національному академічному українському драматичному театрі імені Марії Заньковецької відбудеться прем’єра вистави «Гуцульський рік» Гната Хоткевича у постановці Вадима Сікорського.

Варто зазначити, що режисер Вадим Сікорський, відвіз акторів у Карпати, а саме у Верховину, Криворівню та інші гуцульські села. Він мав намір інсценізувати однойменний драматичний твір Гната Хоткевича. В його основі – життя родини на тлі найзначніших ритуальних дійств річного обрядового циклу. Тут і традиції Різдва, Паски, похорону і весілля. Акторам навіть довелося вивчити гуцульський діалект.

Феномен гуцульського краю актори спробують передати і завдяки костюмам та художньому оформленню, і завдяки акторській закоханості у гуцульську тематику.

Режисер-постановник вистави – заслужений діяч мистецтв України Вадим Сікорський, художник-постановник – Наталя Тарасенко, музичне оформлення – Іван Небесний, хормейстер – Оксана Явдошин.

На афіші вистава «Гуцульський рік» позначена як етнографічне представленє в IV діях з антрактом, тривалість – 02:30. У 101 сезоні театру – це перша прем’єра.

Ольга ДОВГАНИК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.