Велике кохання і сильне розчарування. Андріана презентувала відео на пісню «Незнайомка» (відео)

361
Андріана
Андріана

В новому кліпі Андріани буде і велике кохання, і шалена пристрасть, і велике розчарування, зазначили у пресслужбі артистки.

Прем‘єра кліпу «Незнайомка» мала б відбутися ще 26 лютого 2022 року. В Україні розпочалась війна, дата 24 лютого стала найстрашнішою в історії держави , на нас напав лютий ворог і звичайно, нам усім стало не до таких пісень та кліпів.

«Тому ми були вимушені перенести усе на невизначений термін. Сингл «Незнайомка» мав бути першим з мого нового альбому, який мав так і називатись, а вийшло так що «Незнайомка» стала крайнім треком до моєї платівки «Мої люди», реліз якої відбувся в листопаді минулого року. Тож сьогодні, з вимушеною відстрочкою у майже два роки, я вам все ж таки презентую мою нову відеороботу з назвою «Незнайомка», – розповіла Андріана.

Згідно з сюжетом кліпу, що стане двадцять четвертим в доробку артистки, Андріана зіграла роль дівчини, яка дуже шалено кохає свого мужчину, але він одружений. Дівчина його любить наскільки сильно, що після проведеної ночі разом, вона одягає на нього сорочку, зав’язує на шиї краватку і навіть одягає на палець обручку, щоб він сам цього часом не забув зробити, тому що вона хоче, щоб її коханий повернувся додому до своєї дружини бездоганним у всьому. Але коли він покидає поріг її квартири, засмучена дівчина у відчаї виходить з дому, довго ходить вулицями нічного міста, і в якийсь момент їй на очі потрапляє щаслива сім‘я, надзвичайно красиві чоловік, дружина та їхні дітки, які весело про щось розмовляють та просто насолоджуються кожною хвилиною проведеною постійно разом. Розчарована дівчина проводить їх поглядом, прекрасно розуміючи, що як би сильно вона не любила свого хлопця, але стосунки з ним ні до чого не приведуть, вони не мають майбутнього, і якщо вона не прийме вольове рішення, вона ніколи не буде такою щасливою, як ця чудова сім‘я. Вона вирішує раз і назавжди припинити будь-які стосунки зі своїм коханим.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.