Українська та польська музика зазвучать на сцені Львівської філармонії

293
Українська та польська музика зазвучать на сцені Львівської філармонії

Вже понад рік наша країна всьому світу доводить свою незламність та волю до незалежності. У війні та біді ми пізнали не тільки розпач та біль, ми також відчули справжню підтримку. З лютого 2022 року Польща стала надійним прихистком для мільйонів українців, а на польських сценах регулярно звучить українська музика. 

27 квітня у виконанні Академічного камерного оркестру “Віртуозів Львова” польська та українська музика звучатимуть на одній сцені. Оркестр виступить під батутою засновника та керівника оркестру – Сергія Бурка. 

Концерт познайомить слухачів з різними епохами та української та польської музики: від найкращих зразків української давньої музики, творів Дмитра Бортнянського та Максима Березовського до сучасної польської кіномузики. Також в програмі концерту звучатимуть твори Віктора Камінського, Генрика Миколая Горецького, Золтана Алмаші, Вітольда  Лютославського та Євгена Станковича.

Програму, що звучатиме на концертів вже за декілька тижнів оркестр виконає на одному з престижних польських музичних фестивалів “Mikołowskie Dni Muzyki”. Цього року “Віртуози Львова” вп’ятнадцяте запрошені на фестиваль, що свідчить про їх майстерність та справді віртуозні програми.

Разом з оркестром на публіку чекають виступи відомих українських солістів – Олега Созанського, бандура та Андрія Карпяка, флейта.

Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова” – один з кращих камерних колективів України, відомий не тільки своєю майстерністю, а й складними та різноманітними програмами,пропагуванням української музики, як в Україні так і за її межами. За час свого існування оркестр дав понад 2000 концертів та здійснив записи понад 25-ти компакт-дисків з українською та зарубіжною музикою. “Віртуози Львова” разом із засновником та керівником оркестру Сергієм Бурком впродовж своєї тридцятирічної діяльності активно налагоджували культурні зв’язки з Польщею. Спільно створено фестивалі “Музика в старому Львові” та “Музика в старому Кракові”, також оркестр є активним учасником більшості провідних польських фестивалів. Очікуємо на концерті представників Генерального Консульства Республіки Польщі.

Ольга МАКСИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.