“Україна не вмирає!”: у новій пісні “Хвилями” гурт T.HUTSULS оспівав емоції війни (відео)

539
Кадр з кліпу на пісню «Хвилями» гурту T.HUTSULS
Кадр з кліпу на пісню «Хвилями» гурту T.HUTSULS

Колоритний гурт T.HUTSULS із прикарпатського міста Коломия презентує свій новий сингл «Хвилями». Це пісня, яка відверто оспівує емоції війни – ті, які за останні півроку відчуває кожен українець: страх, втому, втрату, біль, жаль, зневіру, і обов’язково – надію, любов та віру.

Авторка пісні «Хвилями», вокалістка T.HUTSULS Алекса Цимбал із власного досвіду знає, що таке втратити дім. У 2014-му дівчина через війну росії проти України була змушена полишити рідний Слов’янськ, що у Донецькій області, – і переїхала у Київ. А цього року у лютому – перемістилася із Києва у гуцульський край – місто Коломию, де й знайшла команду творчих однодумців – масштабний культурологічний проект Hutsul Planet. Тепер у Коломиї, на студії Hutsul Planet Recordsтворить свої нові пісні.

— Головний месседж, який ми несемо у цій пісні, – це надія і віра. Вони ніколи не помруть, – каже Алекса Цимбал. – Століттями, покоління за поколінням, українці виборювали право на власну свободу, а діти щоразу продовжували справу своїх батьків. Пісня «Хвилями» – це пісня-емоція про боротьбу, у якій світло завжди переможе темряву, попри всі незгоди.

T.HUTSULS – новий проект в українській музичній культурі. Створений восени 2021 р. Сучасний саунд у поєднанні з унікальними звуками гуцульських народних інструментів – цимбалів, трембіти, дримби, сопілки, дуди, флояри… Сміливі тексти та актуальне звучання. Тренди у музиці, переплетені з автентикою. Модно й неординарно, стильно й експресивно, мелодійно й емоційно. І при цьому – обов’язково щиро, вільно та правдиво. Тільки – true! Перший сингл T.HUTSULS під назвою «Нічна» одразу увірвався в ефіри всеукраїнських радіостанцій, а відеокліп отримав схвальні рецензії.

Кадр з кліпу на пісню «Хвилями» гурту T.HUTSULS
Кадр з кліпу на пісню «Хвилями» гурту T.HUTSULS

T.HUTSULS – один із проектів у рамках масштабного культурологічного руху під назвою Hutsul Planet, який прагне відродити, зберегти і примножити гуцульську культуру у всіх її проявах.

Галина ГУЗЬО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.