У центрі Львова збирають гроші на автомобіль для АТО

499
У центрі Львова збирають гроші на автомобіль для АТО
У центрі Львова збирають гроші на автомобіль для АТО

Хоч нам усі говорять що активні бойові дії на Сході України закінчились і що в наших хлопців, що зараз перебувають у так званій зоні АТО (хоча насправді на війні) є все необхідне для виживання і захисту нашої держави, на ділі все не зовсім так красиво.

Яскравим прикладом цього є автомобіль, котрий два місяці ніс службу в гарячих точка на Сході України і котрий волонтери зараз виставили у Львові на площі перед пам’ятником Тарасу Шевченку.

“Машина спецпідрозділу ЗСУ, яка приймала участь у бойових діях та захисті суверенітету та територіальної цілісності нашої Батьківщини. Завдяки цьомуавтомобілю  виконувалисяважливі бойові завдання впродовж 2-ох місяців,” – такий текст роздрукований на аркуші четвертого формату переклеєний до більш-менш цілої частини кузова автомобіля.

За два місяці виглядає автомобіль дуже страшно, і навіть уявляти не хочеться що могло статися з нашими хлопцями… там…

Поруч зі скринькою для збору коштів на автомобілі для зони АТО, волонтери поклали гільзи від набоїв, якими російські військові бандитські формування обстрілюють наші збройні сили.

Допомагати волонтерам чи ні – особиста справа кожного і ніхто нікого ні до чого не примушує. Залишаться два запитання: що ви скажете своїм дітям після перемоги і як ви зможете їм дивитися в очі у випадку поразки….

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.