У Львові відбулась презентація мистецької фундації «NB Arts Foundation» (відео)

405
У Львові відбулась презентація мистецької фундації «NB Arts Foundation»

6 березня о 18.00 в приміщенні книгарні “Є”, що на проспекті Свободи, 7  відбулась подвійна презентація: антології “Летіло 40 сорок” та мистецької фундації «NB Arts Foundation» (Онтаріо, Канада) за участі видавця Василя Ґабора й д-ра Ігоря Бирки.

“Летіло 40 сорок: Літературні анекдоти про відомих українських письменників, митців, політиків, мистецькі й суспільно-політичні події 20–30-х рр. ХХ ст.” Упорядкування та літ. редакція Василя Ґабора.

Презентація антології “Летіло 40 сорок”
Презентація антології “Летіло 40 сорок”

Уперше у виданні подано літературні анекдоти про відомих українських письменників, митців, політиків, мистецькі й cуспільно-політичні події 20–30-х рр. ХХ ст. за публікаціями рубрики «Летіло 40 сорок» львівського часопису «Назустріч» (1934—1938). Їх органічно доповнили карикатури й шаржі зі львівських гумористично-сатиричних журналів «Зиз» (1923—1933), «Комар» (1933—1939), «Будяк» (1921—1923), «Маски» (1923), «Жорна» (1933—1934) та ін.

NB Arts Foundation – приватна фундація родини Бирки, заснована 2014 року в провінції Онтаріо (Канада) у пам’ять Наталії Бирки. Фундація є доброчинною й неприбутковою організацією — це приватний мистецький фонд, який існує завдяки фінансуванню родини, знайомих та друзів. Вона підтримує й частково фінансує видавничі проекти сучасної літератури, історичні та літературознавчі дослідження, які стосуються Львова і Галичини.

Презентація мистецької фундації «NB Arts Foundation»
Презентація мистецької фундації «NB Arts Foundation»

Родинна Мистецька Фундація є доброчинною і не прибутковою організацією – це приватний мистецький фонд, який існує завдяки фінансуванню родини, знайомих та друзів. До 2017 року діяльність Фундації обмежуватиметься в основному теренами Львова через підтримку й часткове фінансування видавничих проектів сучасної літератури – поезії, прози, есеїстики,  видання творчої спадщини несправедливо забутих українських авторів минулих століть, історичні та літературознавчі дослідження, які стосуються Львова та Галичини.

На сьогоднішній день за підтримки Фундації у літературній агенції “Піраміда” вже вийшло 5 книг у видавничому проекті Василя Ґабора “Приватна колекція” і ще декілька готується до друку.

Фундація запрошує усіх до співпраці просить надсилати свої пропозиції та матеріали на адресу в Канаді NB.Arts.Foundation@gmail.com

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.