У Львові відбудеться вечір пам’яті Квітки Цісик з нагоди 70-тилітнього ювілею

801
У Львові відбудеться вечір пам'яті Квітки Цісик з нагоди 70-тилітнього ювілею

В день народження Квітки Цісик, 4 квітня 2023, о 17 год 30 хв у читальному залі науково-технічної бібліотеки НУ Львівська Політехніка відбудеться вечір пам’яті видатної співачки.

Організатори та учасники вечора – ГО Центр порятунку української культурної спадщини, Фонд Нагірних, УФОТО, ГО “Центр мистецтв “Арт-Простір”, науково-технічна бібліотека НУ Львівська Політехніка, засновник і меценат музею Квітки Цісик депутат Львівської міської Ради Роман Грицевич, координатор музею Квітки Цісик – Маргарита Савченко, родина співачки – Христина Лев (США), Марта Качмар – Цісик.

Всі, хто пам’ятають — що таке Совєтський Союз, а ті, хто не пам’ятає — то зараз, у цій війні їм відкрилась страшна суть і єство того Мордору. У глухі 80 — ті роки, коли українська культура та ідентичність були черговий раз під загрозою, репресії, придушення найменших проявів національного, – у світ раптом увірвалась пісня, українська пісня. Голос співачки проникав глибоко в серце, він ніс у собі невимовну тугу усіх тих українців, хто змушений був назавжди залишити свою Батьківщину і промовляв для цілого світу — є такий особливий куточок на землі, де живуть люди, котрі мріють бути вільними та виборюють своє право на незалежність – і він називається Україною. У 1991 році Україна стала незалежною і свою незалежність більше ніколи і нікому не дозволить відібрати. А той голос належав молодій тендітній жінці, яку звали Квітка Цісик.

Квітка Цісик (Kacey) (4.IY.1953 — 29.III. 1998) — американська співачка українського походження, популярна виконавиця рекламних джинглів у США, оперна та блюзова співачка, виконавиця народних та популярних пісень.

До та після події традиційно гостинно пригощатиме Кава Старого Львова. Вхід вільний.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.