У Львові презентували короткометражний фільм “Гамбіт” (відео)

920
У Львові презентували короткометражний фільм

В понеділок, 29 жовтня 2018 року, в Кінопалаці “Театральна” (вул. Театральній, 22) у Львові відбулися презентація і прем’єрний показ короткометражного фільму “Гамбіт”.

Екранізація історії, яка могла стати реальністю кожної української родини.Сюжет заснований на реальних подіях і демонструє ті злочинні схеми, котрі щодня працюють і ширяться суспільством.

Василь Коржук
Василь Коржук

“Ідея виносилась дуже довго і визріла навесні. Я хотів би сказати, що ми нічого не вигадали, а більш підкреслили наше сьогодення, те, що відбувається навколо нас. І я дуже дякую своїм друзям, бо вигадати можна було дуже багато, але втілити у життя це не так легко. Тому я гаряче дякую всій команді”, –  розповів автор ідеї фільму, Василь Коржук.

Люди, що долучилися до зйомок короткометражного фільму "Гамбіт"
Люди, що долучилися до зйомок короткометражного фільму “Гамбіт”

Попри те, що багато людей долучилися до фільму на волонтерських засадах, все ж наразі б.джет фільму склав приблизно 125 тисяч гривень. Велику частку цих грошей хлопці зібрали на Спільнокошті (приблизно 80 000 грн.),  а решті грошей потрібно завдячувати благодійникам та меценатам. Одна з них, Наталія Писаренко, поділилася своїми враженнями про фільм.

Наталія Писаренко
Наталія Писаренко

“Я щиро радію новому проекту, який зробили хлопці і я хочу подякувати не тільки від себе особисто, а, напевно, від кожного, хто відчуває , що у нього в грудях б’ється живе серце. За те, що вони не злякалися зняти фільм на таку болючу тему , на яку ми в повсякденному житті намагаємося не звертати увагу. Тему незахищеності одинокої старшої людини, яка попала у біду. За те, що вони із щирою відвертістю показують боротьбу добра зі злом, осторонь якої не може стояти жодна людина. За те, що вони силою мистецтва намагаються підняти наш дух і об’єднати нас”, – сказала Наталія Писаренко.

Роман Мартин
Роман Мартин

Загалом над фільмом працювали: автор ідеї – Василь Коржук, автори сценарію Андрій Сніцарчук, Роман Мартин, Василь Коржук, режисери: Андрій Сніцарчук, Роман Мартин
Оператор: Андрій Гаврищук. В головних ролях знімалися Януш Юхницький, Олена Білоус. А ще багато Людей працювало в кадрі та за кадром над реалізацією цього проекту.

Андрій Сніцарчук
Андрій Сніцарчук

 

 

 

 

 

 

За своє ще зовсім коротке життя фільм уже став Лауреатом фестивалю Громадський проектор та отримав відзнаку Голови Миколаївської обласної державної адміністрації. Головою журі цього конкурсу був український актор та режисер театру і кіно, сценарист, продюсер Віктор Андрієнко. Йому настільки подобалась робота молодої команди, що він приєднався до них на презентації.

Віктор Андрієнко
Віктор Андрієнко

“Це перший і дуже цікавий досвід у хлопців. І я їх підтримував, оскільки, як не підтримувати людину, якщо вона тільки пішла. А вже які вони професіонали покаже їхній другий фільм. Головне потім зробити щось інше, другий фільм. Бо інколи людина в перший фільм вкладає всі свої  сили, енергію, яких не стає потім на другий фільм. І це правильно, що такі прем’єри проводяться в кінозалі. Не десь у підвалі чи у кафе, бо не має грошей. Але це велика акція, велика подія, яку повинні побачити люди”, – сказав Віктор Андрієнко.

В рамках презентації творці короткометражки “Гамбіт” презентували також саундтрек до фільму. Soundtrack to the movie “Gambit” – слова та музика. – Андрій Сніцарчук, аранжування – Тарас Терлецький, віолончель – Славік Вакулюк, сайндтрек записаний на студії SAMPLERATE.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.