У Львові на горі Баба Род вандали спиляли шестиметровий дубовий хрест

1005
Спиляний дубовий хрест на горі Баба Род
Спиляний дубовий хрест на горі Баба Род

За словами священика УГКЦ Михайла Городиського, невідомі особи знищили дубовий хрест, який простояв більше 25 років і був місцем спільної молитви для декількох громад Львова.

У Львові на місці спільної молитви кількох громад міста на горі Баба Род вандали спиляли шестиметровий дубовий хрест який простояв 25 років.

Пам'ятний хрест на горі Род, 2017 р.
Пам’ятний хрест на горі Род, 2017 р.

Про це повідомляє релігійний ресурс «Духовна велич Львова». Як зазначається у повідомленні, 4 січня знищили шестиметровий дубовий хрест на вул. Старознесенській у Львові, встановлений там понад 25 років тому.

Пам'ятний хрест на горі Род, 2017 р.
Пам’ятний хрест на горі Род, 2017 р.

Як зазначає на своїй сторінці у Facebook священик УГКЦ Михайло Городиський, невідомі особи знищили дубовий хрест, який простояв більше 25 років і був місцем спільної молитви для декількох громад Львова. «Як прикро, що у «християнському» Львові, де стільки християн, де так багато храмів, хтось і сьогодні дозволяє собі підняти руку на Святе. В перші дні нового 2019 року на горі Баба Род, що на вул. Старознесенській, було вчинено акт вандалізму. Невідомі особи знищили 6-ти метровий дубовий хрест, який простояв тут більше 25 років і був місцем спільної молитви для декількох громад Львова», – написав Городиський.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.