У Львові може з’явитися пам’ятник Людвігу фон Мізесу

718
Людвіг фон Мізес
Людвіг фон Мізес

Всіх небайдужих жителів України закликають зібрати гроші на встановлення пам’ятника одному з найвидатніших філософів ХХ століття Людвігу фон Мізесу, повідомляє видання Today.ua.

Ініціатором проекту виступає ГО «Сіль» в особі її координатора Станіслава Зозулі. Мета проекту установити в місті Львів бронзовий пам’ятник вистою 1,8 метра одному з найвидатніших економістів і соціальних філософів двадцятого століття, Людвігу фон Мізесу.

Людвіг фон Мізес
Людвіг фон Мізес

Цим пам’ятником ініціатори хочуть показати українцям в якому напрямку країні варто рухатися. Привернути увагу до праць і ідей Мізеса, його розумінні демократії, важливості вільної ринкової економіки. Часи радянського союзу закінчилися – настав час брати відповідальність за своє життя на себе.

Протягом деякого часу буде проводитися збір грошей, які і підуть на встановлення пам’ятника.

Меморіальна дошка Людвіга фон Мізеса (фото 2015)
Меморіальна дошка Людвіга фон Мізеса (фото 2015)

Як повідомляють організатори за попередніми даними на встановлення нового пам’ятника знадобитися більше 300 тисяч гривень. Також вони повідомляють, що ескіз пам’ятника будуть вибирати самі жителі міста, методикою голосування. Крім цього буде проведено конкурс на скульптора, якому випаде честь стати автором даного проекту.

Контакти організаторів: infosaltua@gmail.com або 0 (50) 946 47 46. Підтримати проект можна за посиланням: http://mises.com.ua/

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.