У Львівський філармонії виступить французький піаніст Максим Зеккіні

344
У Львівський філармонії виступить французький піаніст Максим Зеккіні

Вже цієї неділі, 17 листопада2019 року, у Львівській національній філармонії (вулиця Чайковського, 7) із сольним концертом виступить французький піаніст Максим Зеккіні. Подія відбудеться з нагоди 10-річчя Alliance française у Львові.

Його концертна програма, яку виконавець окреслив – «Від Моцарта до мюзиклів сучасності», стане своєрідною мандрівкою різними стилями та епохами: від улюблених композицій В.А. Моцарта, через натхненні та інтимні ноктюрни Ф. Шопена, до найвідоміших уривків із мюзиклів Л. Бернстайна, М. Леґрана та Р. Коччанте.

Максим Зеккіні дивує не стільки виконавською віртуозністю, скільки сміливістю: важливою метою для піаніста є повернення популярності фортепіанного репертуару для лівої руки. Він записав 10 компакт-дисків Антології творів для лівої руки – сольного фортепіано, концертів для фортепіано та оркестру, камерної музики – є першим подібним виданням в історії. Сім дисків вже вийшли на лейблі Ad Vitam Records (Harmonia Mundi), що представлений по всьому світу.

Максим Зеккіні
Максим Зеккіні

Сьомий том, що з’явився у березні 2018 року, повністю присвячений сучасним композиторам: Мантовані, Дубуньону, Лув’є, Кондо, Оана, Меню, Дакрі, Дюре.

Максим Зеккіні є музикантом-еклектиком: він оркестрував партитури для телебачення, був режисером мюзиклів, давав концерти зі співачкою Джулією Мідженс та актрисою Анук Еме. Як композитор, є автором багатьох творів і транскрипцій, що вийшли друком у видавництві Durand-Salabert / Universal Music.

Французьке видання «Le Républicain Lorrain» писало про піаніста: «У той момент, коли пальці піаніста Максима Зеккіні торкнулися клавіатури, почалася магія; зачарована публіка викликала молодого піаніста на біс тричі».

Ольга МАКСИМ`ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.