У Львівській філармонії презентували диск “Зимовий шепіт” піаністки Віоліни Петриченко (відео)

523
Концерт-презентація нового диска фортепіанної музики “Зимовий шепіт” солістки Львівської національної філармонії Віоліни Петриченко
Концерт-презентація нового диска фортепіанної музики “Зимовий шепіт” солістки Львівської національної філармонії Віоліни Петриченко

Концерт-презентація нового диска фортепіанної музики “Зимовий шепіт” солістки Львівської національної філармонії Віоліни Петриченко відбувся 22 грудня у Львівській філармонії.

Лунали твори від чарівних колядок видатного композитора Василя Барвінського до відомого “Щедрика” Леонтовича в обробці Сергія Юшкевича, де кожна нота розповідає історію нашого краю. Крім того, слухачам представили поєднання традиційних колядок і сучасного звучання в музиці Сильвестрова.

“Для мене грудень — це час, коли дуже хочеться чути різдвяну музику. Я піаністка, тому хочу слухати музику для фортепіано. Я, на жаль, як і багато українців, не маю змоги кожного року бути в Україні під час свят, але через музику хочу відчути цей зв’язок — з домом, з батьками, традиціями, з всім тим, що асоціюється з Різдвом. Тому цьогоріч я вирішила нарешті записати цей диск”, — зі сцени поділилась музикантка.

Трансляція концерту:

Програма “Ніжний Шепіт Різдва” відобразила внутрішній стан багатьох українців: “поміж сум’яттям і суєтою, музика, ніжна і тиха, стає супутником у ці хвилюючі часи”, за словами відомої піаністки.

На цьому концерті переважала витримана інтимна, щира атмосфера.

Ольга МАКСЧИМ’ЯК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.