Troye Zillia презентує лемківську пристрасть (відео)

825
Troye Zillia презентує лемківську пристрасть

Відома лемківська пісня в руках Troye Zillia отримала абсолютно нове звучання, музикантам вдалось зазирнути під спід пісні. LISOM – це сингл із майбутнього лонг плею гурту, який збере в собі найбільш популярні пісні Troye Zillia.

Кадр з кліпу до синглу гурту Troye Zillia "LISOM"
Кадр з кліпу до синглу гурту Troye Zillia “LISOM”

«Ми любимо працювати із лемківськими піснями – у них особливий дух. Для мене вони всі дуже різні і нетипові, а ще багато з них про любов – таку сміливу і пристрасну. Загалом трансформувати народні пісні у нову форму і давати їм нові акценти – це дуже цікава справа.»  – ділиться думками барабанщик гурту Stanislav Kyryllov.

Кадр з кліпу до синглу гурту Troye Zillia "LISOM"
Кадр з кліпу до синглу гурту Troye Zillia “LISOM”

«Усі події пісні відбуваються у Лісі – пташки, річка, гори, гриби, ягоди – це все доволі стандартні учасники лісового сценарію. Ми вирішили зазирнути глибше і почути емоції і внутрішній світ персонажів пісні. «Пасия» – це така велика і крута любов по-лемківськи, як англійське passion. От саме про це слово вся пісня» розповідає солістка гурту Анастасія Войтюк.

Цю пісню треба слухати, коли вам потрібно відволіктись і зануритись і внутрішній світ –  у пласт спогадів, емоцій і потаємних солодких думок. Вона особлива своїми почуттями. Один із секретів цієї пісні і її важливості для Troye Zillia в тому, що саме з неї починався гурт більше трьох років тому. Музиканти збирались щоб гарно провести час і поджемити разом, і коли почала формуватись одна композиція за іншою – стало очевидним – джеми потрібно перетворити у гурт під назвою Troye Zillia.

Анастасія ВОЙТЮК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.