«Танцюючий Львів» розбудив місто

1760
Львів у ритмі танцю

Танець – це краса, витонченість, легкість, майстерність, зрозуміла всім мова.  У ньому – любов, спокій, пристрасть, взаєморозуміння, натхнення… ці всі риси притаманні і нашому старовинному й такому багатогранному Львову.

Львів у ритмі танцю
Львів у ритмі танцю

З початком весни танцювати можна просто на вулицях, що і зробили в суботу, 25 квітня, учасники акції «Танцюючий Львів». З самого ранку в центрі міста зібрались моделі (танцівники) та фотографи і… Львів затанцював.

Ідею поєднання двох різновидів мистецтва – танців і фотографії в Україні втілила київський фотограф Олена Гришина. «Ідея початково моя, її підхопила київська танцювальна школа  MIXSTYLE. Надихнули мене роботи із рубрики «Танцюючий Петербург» Віталия Соколовського. Пізніше я побачила світлини Дэйна Шитаги (Dane Shitagi) з проекту «Балерини Нью-Йорку» («The New York City Ballerina Project») та Джордана Маттера (Jordan Matter) «Танцівники серед нас» ( «Dancers Among Us»), – розповіла вона.

Львів у ритмі танцю
Львів у ритмі танцю

Проект має на меті зафіксувати танцівників на вулицях та поблизу впізнаваних об’єктів, щоб таким чином підкреслити красу міста, танців та людей, які присвятили їм своє життя.

Розпочали проект у Києві, і приїхати з ним до Львова автори планували ще у  вересні, але вийшло тільки навесні. Організатори обіцяють, що захід найближчим часом повториться у Києві та, можливо, пройде в Одесі.

Наталія Бойченко

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.