Танцювальне лаундж “Щедрик” відео від гурту Troye Zillia (відео)

270
Танцювальне лаундж

Такого виконання Щедрика ви ще не чули! Учасники гурту Troye Zillia кажуть: “Ми впевнені, що назв деяких інструментів, які використані у пісні, не знають навіть досвідчені музиканти, тому що це новинки музичного ринку Європи та Америки”.

Гурт Troye Zillia
Гурт Troye Zillia

До речі, зйомка відео виконана доволі складною технікою – one shot video, що означає, що у відео зовсім не присутній монтаж. Одним із найкращих у світі експертів із one shot video є відомий американський гурт OK GO (у складі якого грають вихідці з України). Вони роблять шедеври зйомки без монтажу, звісно, що такі роботи, мають дуже великі бюджети. А одними із засновників цієї відео техніки сміливо можна вважати гурт The Bealtles.

Гурт Troye Zillia
Гурт Troye Zillia

“Наш Щедрик зовсім іншого формату ніж всі інші колядки, які увійшли до різдвяного альбому, який ми презентуємо 3 січня 2018 року. Арсенал музичних інструментів гурту постійно більшає – тому ми добре почуваємося в нових стилях. Мені цікаво пробувати і регі, і клезмер, і електронну музику, і джазово-фолькові вокальні прийоми. Все це разом творить унікальний і ні на кого не подібний стиль Troye Zillia – фольк ф`южн“, – розповідає солістка гурту Анастасія.

Гурт Troye Zillia
Гурт Troye Zillia

“Ритм партія Щедрика цікава поєднанням живих акустичних та електронних перкусійних інструментів. Завдяки тому, що пісня записана семплами, складається відчуття ніби там грає мінімум троє перкусіоністів. В пісні вперше в Україні прозвучали сучасні перкусійні інструменти розблені та виготовлені у Данії – Тромуси. Це великі пластиково-шкіряні барабани, які звучанням подібні частково до джембе, частково до інших шкіряних перкусій, але чим більше на них граєш, тим більше відрізняєш саме їхній сучасно-етнічний саунд. Мелодійну лінію підсилили унікальні бумвекерси – вже популярні у цілому світі. На вигляд вони як пластикові кольорові трубки, проте кожна з них налаштована і має свій особливий звук”, – ділиться секретами творення музики Стас, перкусіоніст та барабанщик гурту.

Щедрик є першим синглом із різдвяного лонгплею, який буде презентовано у соцмережах 3 січня 2018 року.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.