Світові зірки аргентинського танго у Львові – лише один концерт (відео)

1044

Тільки 29 березня 2018 року у Львові зустрічайте зірок аргентинського танго Simone Facchini & Gioia Abballe. До всесвітнього Дня театру за підтримки Посольства Аргентинської Республіки в Україні 29 березня 2018 року о 19.00 на сцені театру імені Марії Заньковецької – світові зірки аргентинського танго!

Одна з найвідоміших пар танцюристів і викладачів світового класу, учні засновників Tango Rouge Company, чемпіони Європи та світу – Simone Facchini & Gioia Abballe у супроводі італійського танго-оркестру «Tango Spleen Orquesta» покажуть такі пристрасті на паркеті.

Simone Facchini & Gioia Abballe – молода, харизматична пара, яка упродовж багатьох років є  фіналістами чемпіонатів світу з аргентинського танго. Недарма зал та судді чемпіонату світу минулого року аплодували стоячи та заслужено віддали їм найвищий титул – чемпіони світу з аргентинського танго.

Родзинка свята – Emilio Cornejo. Цей незрівнянний майстер аргентинського фольклору багато років є найкращим у досконало володіє технікою malambo (танець аргентинських гаучо).

Tango Spleen – не менш відомий у світі танго італійський оркестр під керівництвом Мар’яно Сперанза (Аргентина). Насичений звук і пронизливий вокал – саме те, що треба для супроводу аргентинського танго!

Постер концерту зірок аргентинського танго
Постер концерту зірок аргентинського танго

Концерт відбудеться за підтримки посольства Аргентинської Республіки в Україні до 25-річчя встановлення дипломатичних  відносин між країнами в рамках міжнародного туру.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.