Співак GREMO презентував пісню про літак “Мрія” і мрію в перемогу, що живе у серці кожного українця  (відео)

801
Gremo
Gremo

Сьогодні  GREMO презентує  нову музичну роботу,  яка підніме настрій нашим воїнам та українському народу. Ця пісня – маніфест про те, що українцям не страшний жоден ворог. Наша перемога – це мрія всього світу, кожного жителя на планеті. 

GREMO – співак, актор, американський українець, який відданий  Україні. Із самого початку кривавих подій він був поряд з українським народом. Виконавець допомагав, як у волонтерській, так і благодійній сферах.

За час війни виконавець встиг не тільки активно включитися до волонтерської діяльності, але й підтримати дух українців піснями та відеокліпами, що були присвячені українським воїнам та легендарним ЗСУ.

“Можна підбити
Лише одну  «Мрію»,
Але мрію не вбити!
Не вбити надію”

Це рядки з композиції про наш літак “Мрія”, який орки нещадно знищили. Виконавець підкреслює, що літак можна знищити, але мрію до перемоги знищити не вдасться.

“Літак “Мрія” Ан-225 – символ української нездоланності. Його кодове імʼя в НАТО – Козак. Мені здається, що це так символічно”, – коментує співак.

Композиція була написана разом  з Вадимом Лисицею та Андрієм Безкровним кілька місяців тому.

“Я вирішив презентувати цю композицію, коли в Україні відбулися обстріли  10.10. Тоді я всю ніч не спав, я був фізично у США, але душею з українцями. Я переживав за  своїх друзів і рідних в Україні. У мені була люта злість на цих орків. Ми через злість стаємо ще  сильнішими в боротьбі за перемогу! І в той момент в моїй голові були саме слова пісні “Мрія”. Зараз настав її час”, – розповідає виконавець.

Зараз музикант спільно з продюсером Вадимом Лисицею готує сольний альбом.

Трек “Мрія”  доступний для прослуховування та завантаження на всіх цифрових майданчиках.

Ірина САВЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.