Співачка SANSA випустила неймовірно чуттєву композицію «Відчуй» (відео)

292
Співачка SANSA
Співачка SANSA

Війна повністю змінила життя кожного українця. Та навіть вплинула на наші почуття до найрідніших людей. У пісні «Відчуй» SANSA відверто зізнається про те, що на якийсь час втратила емоції до близьких. Війна, обстріли, зникнення світла відсунули любов на задній план. Та співачка розуміє, що необхідно відновити почуття всередині себе. Показати рідним ту любов, яка сховалась у її душі. Адже саме любов допомагає нам вижити у найскладніші моменти нашого життя. І важливо постійно казати одне одному про те, що у тебе всередині. 

«Скільки зараз самотніх жінок, які б хотіли сказати багато слів своїй половинці. Моя пісня – це мої внутрішні відчуття. Я б хотіла цією композицією доторкнутися своїми почуття до своєї близької людини. Доторкнутися до дитини, мами, чоловіка. І хотіла б їм сказати як же сильно я їх люблю. Тому що у цій паніці, у цій війні ми загубили почуття одне до одного. Але ніколи не можна забувати, що людиною керує кохання». 

SANSA вирішила розповісти про справжні відчуття до людей через пісню. Кожна людина може увімкнути свої почуття, де б вона не була і зізнатися іншій, як сильно його любить.

«Я мала сказати своїм рідним і особливо чоловіку: «відчуй мене, цінуй мене за те, що я поруч з тобою. Тому що незважаючи ні на що я залишилась сильною. Я вірю в нас. Я дуже сильно тебе кохаю. Я з тобою назавжди». На якусь частинку часу я втратила ці емоції. Але я зрозуміла, що саме ці почуття мене рятують. Моє кохання. Я сильно кохаю, ніжно і чесно. Через цей текст я можу бути максимально відвертою з собою і з тим, кого я люблю». – ділиться співачка.

SANSA підкреслює те, наскільки українці вміють віддано любити. І це стосується не лише близьких людей. Українці сильно люблять й рідну землю, країну, місто, дім. Кохання – це неймовірно велике почуття. І саме зараз люди відчувають його як ніколи. Відчувають до всього, що у них є. Кохання не має кордонів.

Ірина САВЕНКО

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.