«Спадок класицизму», або унікальна виставка в Кам’яниці Бандінеллі

835
«Спадок класицизму», або унікальна виставка в Кам'яниці Бандінеллі

У Львові в приміщенні «Палаццо Бандінеллі» , що знаходиться на площі Ринок, 2, цими днями,  в рамках музейно-експозиційного проекту «Тобі, Україно!», експонується виставка «Спадок класицизму».

Кам'яниця Бандінеллі у Львові
Кам’яниця Бандінеллі у Львові

На виставці можна побачити живописне полотно «Смерть Лукреції» (кін. ХVІІ ст. — поч..ХVІІІ ст.) та предмети матеріальної культури античного часу, що візуалізують суспільний та політичний устрій давнього суспільства.

Живописне полотно «Смерть Лукреції»
Живописне полотно «Смерть Лукреції»

Серед представлених експонатів: посуд, предмети побуту, антропоморфна та зооморфна пластика, скульптура, кераміка, предмети одягу, прикраси періоду з IV тисячоліття до н.е. до IV тисячоліття н.е.

Експозиція виставки «Спадок класицизму»
Експозиція виставки «Спадок класицизму»

Цей мистецький проект – є підтвердженням існування культурних і торгівельних зв’язків з багатьма давніми народами Європи, а також ознаки єдиного історично-інформаційного комплексу, який суттєво поповнює знання про еволюцію людської уяви про прекрасне.

«Виставка має не тільки наукове, але і виховне значення, яке надає відчуття причетності кожного до історії всього людства та усвідомлення себе його частиною, формує сучасний погляд на минулі тисячоліття, стає носієм знань про давні культури та ідеали і головне – викликає почуття гідності за давню історію України», – інформують організатори.

Головним організатором заходу є Благодійний Фонд «Пам’яті Сергія Платонова. Платар».

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.