Соломійку Євтушок може врятувати “Сліпий” (відео)

758
Соломійку Євтушок може врятувати "Сліпий"

В п’ятницю, 8 грудня 2017 року, о 16.00 і 17.30 у кінотеатр Кінопалацу “Коперник” (вул. Коперника, 9) відбудеться благодійна презентація короткометражного фільму “Сліпий”.

Всі зібрані кошти будуть перераховані на лікування Соломійки Євтушок, яка важко хворіє. Якщо ви хочете допомогти дівчинці зайдіть на сторінку Прийди На Фільм – Допоможи Соломійці та дізнайтеся як і куди переказати гроші і отримайте запрошення-подяку на презентацію фільму”Сліпий”. Ціна запрошення від 100 гривень.

Соломійка Євтушок
Соломійка Євтушок

Мотив короткого метру – навіяний однойменним архітвором класика української літератури Тараса Шевченка, котрий у свій час так само висвітлював химерну, болючу та вічну для всіх українців тему боротьби з поневолювачами рідної країни.

 Актор Олександр Норчук
Актор Олександр Норчук

Стрічка – про силу ЛЮДИНИ ВЕЛИКОЇ, яка готова жертвувати собою заради інших. В глибинах сюжету – переплетені долі та емоції: рідних, закоханих, батьківщини, минувщини і сучасності. Підкреслені сила думки, спогаду і мрії.

Актор Юрій Волинський
Актор Юрій Волинський

Степан обожнює свою маленьку сестричку Ярину, опікується нею, а в дорослому віці дізнається, що вона- не рідна. Зароджується справжнє кохання, та війна вносить свої корективи…

Режисер Фільму Богдан Ревкевич
Режисер Фільму Богдан Ревкевич

Весь фільм наскрізь просякнутий емоціями, які автор підкреслює через символи:
«Стрічка» – дорога, кров, жіноча молодість. «Хрестик» – доля, спокута, віра в краще. «Гойдалка» – колиска, спогад, чистота.

Перед показом фільму на вас чекатиме перформанс від акторів театру ім. Марії Заньковецької.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.