Сьогодні в Академії мистецтв відкривається виставка Аліси Ковальчук

400
Сьогодні в Академії мистецтв відкривається виставка Аліси Ковальчук

5 квітня о 15:00 у  галереї Львівської національної академії мистецтв відкриється перша персональна виставка студентки магістерської програми «Монументальний живопис» ЛНАМ Аліси Ковальчук.

До експозиції увійдуть живописні твори молодої художниці, виконані у техніці акварелі у період 2019-2023 років, об’єднані спільною тематикою. Кураторами проєкту стали студенти кафедри менеджменту мистецтва ЛНАМ Віталія Янцо та Павло Кочут.

Роботи Аліси про складне: про страхи, які переслідують кожну людину. На полотнах, великих і малих форматів, зображено людей, які постали перед своїми найбільшими страхами та переживають різний спектр почуттів: відчай, жах, смуток, біль, тривогу, жаль, горе, розгубленість. Вона старається передати почуття чогось такого, що наближається і чого неможливо уникнути.

Аліса Ковальчук. Без назви
Аліса Ковальчук. Без назви

Прокручуючи думки про майбутнє, пов’язані з очікуванням негативних ситуацій, особливо тих, на які ми впливати не можемо, хтось закидає свій страх в далекі закутки підсвідомості, із надією що він більше не з’явиться, а хтось готовий дивитись йому в очі.

Проєкт відбувається за підтримки Благодійного фонду «Друзі ЛНАМ».

Це приклад ефективної колаборації художниці, яка представляє свій перший персональним проєкт та арт-менеджерів, які також отримують перший кураторський досвід, що відповідає концепції галереї ЛНАМ як простору для підтримки творчих ініціатив  студентської молоді!

Аліса Ковальчук. Без назви
Аліса Ковальчук. Без назви

Довідка про авторку:

Аліса Ковальчук народилася 28 липня 2001 року у м. Маріуполь. З 2022 року здобуває ступінь магістра на кафедрі монументального живопису Львівської Національної академії мистецтв. Учасниця численних мистецьких проєктів. Серед них: проєкт “Імунітет”, Музей сучасного українського мистецтва Корсаків, м. Луцьк (08.2020 – 11.2020), проєкт розпису стіни, Буковель, “Гуцулленд”(07.2021),персональна виставка “Перевтілення”, ДК Назва, м. Львів (08.2021),фестиваль “Грунт”, м. Львів, Заводська, 31, (08.2021). Участь у волонтерському проєкті розпису прихистку для дітей, м. Львів, Залізничний район (04.2022), поп-ап виставка “Мистецтво під час війни” в рамках проєкту Антона Ткаченко, галерея “Світло”, м. Львів, (06.2022), проєкт розпису стіни, Буковель, “Гуцулленд”, (09.2022-10.2022). Участь у виставці “Нездолені” в рамках проєкту “Ми і світ”, м. Прага, Borislavka centrum, (10.2022) та ін.

Виставка триватиме до 22 квітня 2023 року.

Наталка СТУДНЯ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.