Сьогодні у Львові відкриють виставку учасників спільноти “Ми – Бердянськ”

265
Сьогодні у Львові відкриють виставку учасників спільноти "Ми - Бердянськ"

Сьогодні, 6 червня 2023 року, о 18:00 у Палаці Хоткевича відбудеться відкриття виставки “З кожною моєю згадкою про дім його стіни стають міцнішими” від учасників спільноти “Ми – Бердянськ”.

Виставка «З кожною моєю згадкою про дім його стіни стають міцнішими» присвячена локальній ідентичності Бердянська та спонукає до взаємодії між різними спільнотами: бердянцями, львів’янами, а також людьми з інших міст, які знайшли тимчасовий або постійний прихисток у Львові. Це запрошення до знайомства, мирного співжиття та спільних дій у складні часи війни та, звичайно, після нашої перемоги.

Виставка побудована на матеріалах піврічної роботи спільноти «Ми – Бердянськ», яку заснували Ксенія Клейнос та Кирило Пеліванов — громадські діячі з Бердянська.

Вимушено переїхавши до Львова, вони поставили перед собою мету — зібрати активну спільноту бердянців, які хочуть повернутися в місто та спільно відновити його після перемоги. Допоміг їм у цьому Європейський фонд за демократію.

Завдяки практикам документального театру, візуальних мистецтв, арттерапії та за участі психолога і тренерів, учасники/ці проєкту «Ми – Бердянськ» (наразі близько 200 людей) мали можливість віднайти і налагодити спілкування та контакти між собою, говорити про свої почуття і переживання, підтримувати одне одного.

Олеся ЛЕВИЦЬКА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.