“Шевченко Revolution” – тільки два концерти (відео)

424

Наступної неділі, 11 березня 2018 року на сцені Львівської обласної філармонії відбудуться два концерти “Шевченко Revolution”.  Початок концертів о 16.00 та 18.30. Вартість квитків становить від 100 до 300 гривень.

“Шевченко Revolution”  – це сучасний і важливий концерт, на якому вартує побувати усією родиною, щоб багато зрозуміти про нього і, можливо, щось про себе.
Хорова капела «Дударик», академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії, найкращі солісти Львівської опери – Тетяна Вахновська, Тарас Різняк, Микола Кортуняк, неперевершена оперна діва Софія Соловій,  неймовірна Оксана Муха, “Rock Orchestra”  та інші – про сучасні і позачасові вірші Шевченка! Від класики до неокласики та року – це новий проект капели «Дударика» «Шевченко Revolution».

Постер концерту "Шевченко Revolution"
Постер концерту “Шевченко Revolution”

«Навіть не уявляв, якою пластичною може бути музика у синергії з віршами Шевченка. «Садок вишневий» цього разу опинився в Тіролії, до «Зоре моя, вечірняя» акомпонує Бетовен, «Якби з ким сісти хліба з‘їсти» в бостонському блюз-кафе, «Чи буду жить я на Україні, чи ні» – у R&B районах Нью Йорку, і, звичайно, Лисенкові постромантичні елегії. Чи не сучасник той Шевченко? Приходьте, посмакуємо разом!», – розповідає автор ідеї та аранжувань Дмитро Кацал.

https://youtu.be/JcPBZFI51lc

Автори проекту попереджають, що починається «ШЕВЧЕНКО REVOLUTION»  на сцені, потім у головах, а закінчується зміною в середині країни!

Наталка РАДИКОВА

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.