Сезон шлагбаумів 2011

313
Ремонтні роботи на вулиці Вороного у Львові, заблокували проїзд по ній з вулиці Ковжуна на невизначений термін

Щойно на львівські дороги зійшло майже літнє тепло, як одразу до них почали прилаштовуватися ремонтники. Ламають, трощать, деруть, словом процес руйнації у всій красі. Тішить правда, що є надія на відновлення. Справді, Євро-2012 подарувало Львову унікальний шанс отримати наближено європейські дороги. І там, де їх ремонтують НЕ українці, є надія на що вони трохи простоять. Біда в тім, що планами тих ремонтних робіт завідують львівські чиновники, тому вони під великим секретом за сімома замками. Через це, кожного ранку їдучи на роботу, можна преспокійно потрапити на ремонтні роботи, котрих вчора ще не було.

Ремонтні роботи на вулиці Вороного у Львові, заблокували проїзд по ній з вулиці Ковжуна на невизначений термінВпевнений, що і шлагбаум на виїзді з вулиці Ковжуна на вулицю Вороного став для багатьох водіїв величезним сюрпризом.

Ремонтні роботи на вулиці Вороного у Львові, заблокували проїзд по ній з вулиці Ковжуна на невизначений термін.Як виявилось, тут розпочався ремонт дороги на проміжку між вулицєю Ковжуна та вулицею Руданського. Як не дивно, але проїзд вулицею Вороного до вулиці Ф. Ліста цілком можливий – але закритий.

Ремонтні роботи на вулиці Вороного у Львові, заблокували проїзд по ній з вулиці Ковжуна на невизначений термін.Цей факт можна віднести до ще однієї загадки наших ремонтників. Але що можна вцьому випадку з впевненістю сказати – ремонт буде тривати довго, бо ним займається якась державна установа.

Ремонтні роботи на вулиці Вороного у Львові, заблокували проїзд по ній з вулиці Ковжуна на невизначений термін.Бо тільки тут, як видно на фото, на одного раба – три прораба.  Як я не старався, але таблички з інформацією хто виконує роботи, що за роботи та планове закінчення робіт, так і не знайшов.

Ремонтні роботи на вулиці Вороного у Львові, заблокували проїзд по ній з вулиці Ковжуна на невизначений термін.А ще було б дуже добре мати можливість побачити таку карту планових робіт в інтернеті. Може й корків у Львові було б менше і люди були б добріші.


Реклама в блозі: Хорошая мувинговая компания – это залог успешного переезда.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.