“Сестри Тельнюк” дали концерт під назвою “Unplugged у Львові” (відео)

763
"Сестри Тельнюк" дали концерт під загадковою назвою "Unplugged у Львові"

В понеділок, 7 грудня 2015 року, на Камерній сцені театру імені Марії Заньковецької відбувся концерт “Сестер Тельнюк” під назвою “Unplugged у львові”. В програму концерту ввійшли як уже улюблені львів’янами пісні на слова Тараса Шевченка, так і нові музичні твори на слова українських та іноземних авторів. Шкода тільки що концерт відбувався на Камерній сцені, адже далеко не всі поціновувачі змогли потрапити на виступ “Сестер Тельнюк”.

«Сестри Тельнюк» – два жіночі голоси, два характери, два настрої, дві долі і єдина гармонія двох. Це справжній простір без меж, ідеальний синтез музики та слова.

В арсеналі «Сестер Тельнюк» безліч стилів, жанрів і звучань. Філософські балади та романси, фольк-рокові композиції та ескізи, акапелла та пісні з елементами медитативної мело-декламації, джаз-рок, art-рок і trip-hop.. у їхніх руках насправді багата палітра, що дозволяє  експериментувати в усіх можливих музичних напрямках та створювати власні. Діапазон справді широкий – від акустично-академічної суворості до рокової свободи та альтернативи.

Виступи «Сестер Тельнюк» – це театральне дійство з власною драматургією і особливою схемою розгортання образів, це розмова Сестер між собою і водночас щирий діалог із кожним глядачем.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.