Секретна лабораторія професора Хайзенберга у Львові

841
Секретна лабораторія професора Хайзенберга у Львові

ФБР накрило лабораторію Хайзенберга в Альбукерке, штат Нью-Мексико, тож довелось її відновити на новому місці. Найсприятливішим місцем виявилась околиця Львова. Ви – нові помічники професора і за годину приїдуть покупці за товаром, але є одна проблема: професор Хайзенберг “застряг” у нашому аеропорту і готувати метконфетомін доведеться вам самотужки, а єдиною допомогою є телефон до професора та його щоденник. Саме такий сценарій квесту “Лабораторія Cooking Bad” у “Escape Quest”, що у Львові на вулиці Кульпарківській, 230, в приміщенні готелю “Гелікон”.

Грати в гру пропонується командою від 2 до 4 учасників. Для відгадування загадок вам дається 60 хвилин, після чого вам просто повідомляють всі коди та підказки. Для перемоги не обов’язково бути переможцем олімпіади з хімії, достатньо лише уважно перечитати щоденник професора, щоб зрозуміти принцип роботи його чудо-машини.

Не потрібно боятися застрягнути в ігровому просторі – за вами, через відеокамери, постійно слідкує адміністратор, який дасть вам підказку, звісно, якщо ви його попросите.

Жодної небезпеки, як для вас, так і для ваших речей немає – весь сценарій і принцип роботи машини побудований таким чином, що нічого не зможе вийти з-під контролю.

До речі, винагородою за проходження квесту буде приємний сюрприз.
– Який?
– Дізнаєтесь пройшовши квест у хімічній лабораторії професора Хайзенберга!

Тому запрошуємо вас спробувати свої сили і пройти випробування в грі, отримати трохи адреналіну, незабутні враження і фото на згадку. Більше дізнатися, або записатись на гру, ви зможете за телефонами у Львові: (050) 148-56-99 або (093) 07-34-911.

 Костянтин БАРАНЮК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.