“Щоденник душевного стану”, або відверто про кохання Івана Франка (відео)

1397

В понеділок, 26 грудня 2016 року, в приміщенні Музично-меморіального музею Соломії Крушельницької у Львові музично-поетичну композицію до ювілею Івана Франка “Щоденник душевного стану” презентували Народний артист України, актор і режисер Львівського національного театру імені Марії Заньковецької Богдан Козак й актриси Першого театру Леся Шкап’як та Олена Крилова.

Олена Крилова, Леся Шкап'як та Богдан Козак на музично-поетичному вечорі до ювілею Івана Франка "Щоденник душевного стану"
Олена Крилова, Леся Шкап’як та Богдан Козак на музично-поетичному вечорі до ювілею Івана Франка “Щоденник душевного стану”

Це вже був мабуть останній святковий захід, що закривав ювілейний рік великого каменяра, принаймні у Львові. Нагадаємо, цього року виповнюється 160 років з дня народження Івана Франка і сто років з дня його смерті.

В композиції звучали, спогади, вірші та пісні на слова Івана Франка, частину музики до яких написала Леся Шкап’як. Вечір був присвячений коханню та жінкам у житті Івана Яковича і полишив по собі ніжне відчуття чогось невідомого, таємничого і трепетного, що зветься словом любов.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.