Що запропонувала «Lviv IT Arena 2015»?

587
Що запропонувала «Lviv IT Arena 2015»?

2-4 жовтня 2015 року на стадіоні “Арена Львів” відбулася одна з найграндіозніших ІТ подій Західної України – «Lviv IT Arena 2015», організаторами якої стали: Львівський ІТ Кластер (Lviv IT Cluster), ІТ-компанія Eleks, бізнес-інкубатор StartupDepot, Львівська ІТ Школа (LITS), спільнота фахівців у сфері інформаційної безпеки (WISC) та спільнота розробників Google (GDG Lviv).

Конференція відбувається уже вдруге і цьогоріч на ній зібралося понад 1200 фахівців ІТ з України та світу: програмісти, розробники, дизайнери, керівники ІТ компаній і стартапери.

Подія поділилася на три тематичні потоки. Перший – «Product Development», в якому йшлося про створення власного успішного продукту, візуалізацію даних, бізнес-аналіз, потреби та перспективи замовника, головні тенденції управління проектами, а також брендинг готових продуктів.

Другий – «Technology», де можна було дізнатися роботу з великими обсягами, штучний інтелект, технології та прийоми тестування, методи комплексної розробки програмного забезпечення, а також інформаційну безпеку.

Третій – «Business», у рамках якого обговорювали головні тенденції у світовому аутсорсингу, перехід до інших моделей ведення ІТ-бізнесу, про те, як працювати у час кризи, як створити і просувати власний стартап, відкрити офіс за кордоном, а також про співпрацю між урядом та ІТ-бізнесом.

Також в рамках Lviv IT Arena 2015 відбулася унікальна для України подія – виставка технологій і новинок IT-індустрії «Hi-Tech Expo». Захід об’єднає компанії IT-сегменту, стартапи та бізнес, інвесторів та розробників, мейкерів та новаторів.

Корисними заходи були і для представників бізнес-сектору. Вони мали нагоду ознайомитися з рішеннями щодо IP-телефонії, «СRM»-продуктів, хмарних сервісів, систем управління веб-проектами, навчання IT-фахівців та багато іншого.

Загалом, подія стала цікавою для людей будь-якого віку і будь-якого профілю, адже упродовж двох днів на «Hi-Tech Expo» відбулося багато інтерактивних розваг, розробок та стартапів.

Ористарх БАНДРУК

Залиште відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.