Що запропонувала «Lviv IT Arena 2015»?

78
Що запропонувала «Lviv IT Arena 2015»?

2-4 жовтня 2015 року на стадіоні “Арена Львів” відбулася одна з найграндіозніших ІТ подій Західної України – «Lviv IT Arena 2015», організаторами якої стали: Львівський ІТ Кластер (Lviv IT Cluster), ІТ-компанія Eleks, бізнес-інкубатор StartupDepot, Львівська ІТ Школа (LITS), спільнота фахівців у сфері інформаційної безпеки (WISC) та спільнота розробників Google (GDG Lviv).

Конференція відбувається уже вдруге і цьогоріч на ній зібралося понад 1200 фахівців ІТ з України та світу: програмісти, розробники, дизайнери, керівники ІТ компаній і стартапери.

Подія поділилася на три тематичні потоки. Перший – «Product Development», в якому йшлося про створення власного успішного продукту, візуалізацію даних, бізнес-аналіз, потреби та перспективи замовника, головні тенденції управління проектами, а також брендинг готових продуктів.

Другий – «Technology», де можна було дізнатися роботу з великими обсягами, штучний інтелект, технології та прийоми тестування, методи комплексної розробки програмного забезпечення, а також інформаційну безпеку.

Третій – «Business», у рамках якого обговорювали головні тенденції у світовому аутсорсингу, перехід до інших моделей ведення ІТ-бізнесу, про те, як працювати у час кризи, як створити і просувати власний стартап, відкрити офіс за кордоном, а також про співпрацю між урядом та ІТ-бізнесом.

Також в рамках Lviv IT Arena 2015 відбулася унікальна для України подія – виставка технологій і новинок IT-індустрії «Hi-Tech Expo». Захід об’єднає компанії IT-сегменту, стартапи та бізнес, інвесторів та розробників, мейкерів та новаторів.

Корисними заходи були і для представників бізнес-сектору. Вони мали нагоду ознайомитися з рішеннями щодо IP-телефонії, «СRM»-продуктів, хмарних сервісів, систем управління веб-проектами, навчання IT-фахівців та багато іншого.

Загалом, подія стала цікавою для людей будь-якого віку і будь-якого профілю, адже упродовж двох днів на «Hi-Tech Expo» відбулося багато інтерактивних розваг, розробок та стартапів.

Ористарх БАНДРУК

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.