Руфер Artem Climber таки підкорив шпиль храму Свв.Ольги і Єлизавети (відео)

3377

Центральна частина Львова зберегла наразі свою історичну автентичність і не захаращена скло-бетонними хмарочосами і  різного роду конструкціями зі сталі та бетону. Через це сучасні міські екстремали, маю на увазі руферів, не часто влаштовують покази своїх здібностей у нашому місті.  Але нещодавно в поле зору одного з таких відчайдухів потрапив храм Свв.Ольги і Єлизавети.

Вчора, 22 липня 2016 року, руфер, відомий під іменем Artem Climber розмістив на своєму каналі відео, де він підіймається на шпиль храму Свв.Ольги і Єлизавети.

Руфер Artem Climber
Руфер Artem Climber

“Всім привіт, нещодавно ми побували у Львові, де змогли підкорити найвищий собор Львова, і одне з найвищих храмових споруд в Україні взагалі костел святої Ольги і Єлизавети. Це було дуже непросто, але у нас все вийшло, так що дивимося!”, – прокоментував відео руфер.

https://youtu.be/n3Lt_gQ9hqU

Церква святих Ольги і Єлизавети (раніше Костел Святої Єлизавети) — неоготичний храм у Львові, на площі Кропивницького (в народі — Привокзальній). Костел збудовано на пам’ять про популярну імператрицю (цісареву) Єлизавету Баварську (Габсбурґ), відому як Сісі, — дружину цісаря Австро-Угорщини Франца-Йосифа I. На сьогодні ця будівля є найвищою в місті, її висота 88 метрів.

Храм Свв.Ольги і Єлизавети у Львові на вулиці Городоцькій
Храм Свв.Ольги і Єлизавети у Львові на вулиці Городоцькій

До речі, в історії Львова це уже не перший випадок екстремальних витівок. У жовтні 1929 року газета “Wiek Nowy” писала: “Раді повідомити, що адміністрацією Львова зроблено перші кроки для дозволу на незвичну публічну демонстрацію. Такий собі Назаркевич, мешканець Кракова, котрий має повне право іменуватися “людиною-мухою”, має намір найближчим часом представити ві Львові два акробатичних покази, що полягають у видряпуванні гладкою стіною триповерхової камениці на дах та виконанні скоку з цього даху”.

Людина-муха” на линві між кам’яницями вулиці Академічної № 4 і 6 за кілька миттєвостей до трагічної смерті.
Людина-муха” на линві між кам’яницями вулиці Академічної № 4 і 6 за кілька миттєвостей до трагічної смерті.

Щоправда демонстрація незвичайних здібностей людини-мухи закінчилася трагічно. Тоді зібрався великий тлум – подивитися, як він буде ходити по линві, що напнулася між двома наріжними будинками вул. Академічної № 4 і 6 на перетині останньої із початком вул. Хорунщини. Акробат успішно пройшовся по линві і, коли під бурхливі оплески глядачів зіскочив на дах кам’яниці, в партері якої містився заклад Теличкової, то послизнувся і впав на бруківку, забившись на місці.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.