Роман Лубківський – останні спогади митця (відео)

1140
Роман Лубківський - останні спогади митця
Роман Лубківський

В п’ятницю, 23 жовтня 2015 року, у Львові у віці 74 років пішов з життя український письменник, державний і громадський діяч Роман Мар’янович Лубківський.

«Не стало нашого з Данилом тата Романа Лубківського. Згадуйте його, хто знав… Не тримайте зла, хто мав… Він був і пішов Великою Людиною», – написав син покійного Маркіян Лубківський у фейсбуці.

Роман Лубківський був поетом, перекладачем, народився він на Тернопільщині 10 серпня 1941 року. Письменник був народним депутатом першого демократичного скликання Верховної Ради, також у 1990-х працював послом України у Чехії та Словаччині, держслужбовцем у Львівській обласній адміністрації.

В березні цього року, працюючи над проектом про Еммануїла Петровича Миська разом з його донькою, Роксоляною Пасічник, редакція видання “Фотографії старого Львова” зустрілася з паном Романом Лубківським і записала його спогади на відео. Тоді ми навіть не могли думати, що це будуть одні з останніх (якщо не останні) спогадів митця. Нічого не вирізаючи викладаємо їх зараз в повному обсязі.

Заупокійне богослужіння за Романом Лубківським відбудеться в неділю 25 жовтня 2015 році о 19.00 в Архикатедральному Соборі Святого Юра. Поховають Романа Лубківського в понеділок 26 жовтня на Личаківському цвинтарі. Похорони відбудуться орієнтовно о 13.00 годині.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.