Роман Іваничук презентував свою останню книгу (відео)

928
Роман Іваничук презентував свою останню книгу

28 травня 2015 року, в приміщенні Музею етнографії та художнього промислу, що на проспекті Свободи, 15 відбулася зустріч з Романом Іваничуком та презентація його нової книжки “Словом і вогнем”. Варто зазначити що презентація відбулася наступного дня після дня народження письменника, йому виповнилося 86 років. Щиро вітаємо Вас, пане Романе!

Презентація нової книжки Романа Іваничука "Словом і вогнем"
Презентація нової книжки Романа Іваничука “Словом і вогнем”

На зустріч з відомим письменником прийшли як львів’яни, серед яких друзі, знайомі, учні, зокрема відома поетеса Галина Крук, так і гості нашого міста.  Загалом зал етнографічного музею був повним і можна сміливо сказати що “яблуку ніде було впасти”. Модератором зустрічі був Василь Ґабор, і відбувалась зустріч з-за підтримки літературної агенції “Піраміда”, котра власне й видала книгу.

Роман Іваничук на презентації нової книжки "Словом і вогнем" з Василем Ґабором
Роман Іваничук на презентації нової книжки “Словом і вогнем” з Василем Ґабором

На презентації Роман Іваничук оголосив що роман “Словом і вогнем” є його останньою книжкою і писати більше він не збирається.

“Я своїм колєгам і найближчим друзям і читачам мабуть уже набрид, говорячи після кожної книжки, а в мене їх за 60 років моєї творчої роботи ну майже шітьдесят оригінальних книг вийшло, після кожної з них, особливо після історичного роману, свої товаришав казав – це остання книжка, я більше писати не буду, пишіть собі самі. Але проходив якийсь час і я без цієї роботи обійтися не можу – це як наркотик, хто один раз запричастився цією роботою і мав якийсь, хоч би трошечки легкий успіх, той вже її ніколи не покине. І значить я казав і дурив людей, власне не навмисне дурив людей, власне так мені здавалося що то остання книга. А нині скажу, що книга “Словом і вогнем” – це остання моя книга напевно, тому що я не збираюся більше писати ні новел, ні повістей, ні романів, тим більше історичних…” – сказав письменник.

В ході зустрічі відомий молодий львівський актор театру імені Марії Заньковецької Юрій Хвостенко читав уривки з книжок письменника, чим сильно розчулив автора.

Юрій Хвостенко читає уривок з книжки Романа Іваничука
Юрій Хвостенко читає уривок з книжки Романа Іваничука

Також на зустрічі була присутня містична нотка, коли Роман Іваничук розповів про давнє передбачення, коли йому напророкували 87 років життя 86 з яких письменник уже прожив. Але гості презентації всіма силами переконували його не звертати уваги на ці дрібниці і впевнено братися за наступну книжку. Хочеться вірити що автор прислухався до цих слів і вже незабаром ми всі будемо присутні на презентації його наступної книжки.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.