Пригоди одеситів у Львові або 50 експонатів «Музею цікавої науки»

875

Цими днями у приміщенні Державного природознавчого музею, що на вулиці Театральній, 18, працює виставка «Відчуй себе дослідником», яку організовує одеський «Музей цікавої науки».

«Музей цікавої науки» – це перший на Півдні України науково-розважальний інтерактивний музей, в якому підібрана велика кількість унікальних експонатів зі світу науки. До Львова одесити привезли 50 чудових експонатів.

«Це музей для усієї сім’ї. Спочатку ми задумували його, щоб діти почали звертати увагу на довкілля, відвикали дивитися лише у планшет чи комп’ютер, щоб батьки більше спілкувалися із дітьми і разом пізнавали світ», – пояснила директор «Музею цікавої науки» Маргарита Кирилова.

Усі експонати створено для того, щоб їх торкатися руками і самостійно проводити експерименти з фізики, хімії та біології.

Наприклад, на виставці можна зіграти на арфі без струн, легко підняти 30-кілограмову гирю, виміряти децибели сили свого голосу.

Головне завдання музею – показати дітям та дорослим все найцікавіше та дивовижне зі світу науки, стимулювати учнів та студентів до отримання знань у повсякденному навчанні», – зазначають організатори.

Попередньо планується , що виставка «Відчуй себе дослідником» триватиме до 17 липня 2015 року, хоча її можуть продовжити з огляду на теплий прийом львів’ян.

Вартість вхідного квитка: від 30 грн до 70 грн, але існує дуже гнучка система знижок і можна потрапити на виставку за половину ціни.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.