Пошук роботи у Львові: онлайн-платформи та соціальні мережі

515
Пошук роботи у Львові: онлайн-платформи та соціальні мережі

Львів не тільки одне із найколоритніших міст України, але й місце, де зараз з’являється чимало вигідних пропозицій стосовно працевлаштування. Разом з тим у місті й чимала конкуренція, тому гарні вакансії у Львові іноді на вагу золота. Проте кваліфікованим працівникам та тим, хто має унікальний досвід, нема за що хвилюватись. 

Для пошуку роботи у Львові, про яку б професію не йшлось, краще почати з підбору спеціальних ресурсів. Для цього обирають 2-3 варіанти та починають пошук, використовуючи досить зручні фільтри. Далі діло залишається за розглядом різних пропозицій.

Особливості пошуку роботи у Львові

Однією з особливостей України, яку помічають навіть іноземці, різноманіття. Великі міста однієї країни, дійсно, відрізняються. Мова навіть не про особливості вимови чи діалектів, а про різницю менталітету. Різні міста також створюють і абсолютну різну актуальність тієї чи іншої сфери.

Звісно, як і в будь-якому іншому місті, у Львові потрібні такі працівники:

 • ІТ-спеціалісти;
 • медики;
 • педагоги;
 • репетитори;
 • менеджери;
 • продавці.

Такі професії зараз актуальні у всіх куточках України.

Пару слів варто сказати й про способи пошуку роботи. Зараз у світі доволі зрозуміла тенденція — пошук роботи через інтернет. При цьому самі вакансії можуть ніяк не бути пов’язані з мережею, проте роботодавці, коли їм потрібні нові працівники, одразу шукають їх у мережі.

Тенденція доволі логічна, бо публікація оголошень через інтернет суттєво економить час та ресурси. Також через інтернет проводяться інтерв’ю, що надає безліч можливостей знайти робітника навіть за межами України. Разом з цим на перший план виходить і фріланс, де також працевлаштування відбувається через інтернет.

На щастя, існує безліч спеціальних ресурсів, що дозволяють швидко знайти роботу. Наприклад, у Львові. Вони працюють по простому принципу. Користувач проходить реєстрацію, потім запускає пошук вакансій по місту чи регіону. Він також додатково може поставити фільтр на зарплату, графік роботи.

Окремо варто розповісти й про соціальні мережі. Вони достатньо трансформувались, щоб стати корисним інструментом для працевлаштування. Є окремі соціальні мережі, які вже створені для того, щоб знаходити роботу чи корисні знайомства.

Layboard.com

Layboard.com
Layboard.com

Вдалим варіантом для пошуку роботи у Львові є Layboard.com. Сайт достатньо простий та універсальний.

Його особливості:

 • велика кількість зручних фільтрів для пошуку роботи;
 • швидка та проста реєстрація;
 • безкоштовний пошук вакансій.

На сайті також є чимало корисної інформації.

Work.ua

Один з найпопулярніших українських порталів з вакансіями по роботі.

Для пошуку роботи у Львові на сайті Work.ua використовують простий алгоритм:

 1. Відкрийте сайт Work.ua.
 2. Оберіть розділ “Вакансії”.
 3. Введіть “Львів” у полі пошуку.
 4. Фільтруйте вакансії: в цьому випадку варто використовувати саме ті фільтри, що підходять для робітника. Наприклад, заробітна плата.

На сайті також є варіант створювати та публікувати резюме. Після цього можна зв’язатися з потенційним роботодавцем.

Rabota.ua

Ще один великий портал з роботою, який пропонує різноманітні вакансії у Львові та інших містах України. Для його використання навіть не потрібно проходити реєстрацію. Сайт надає можливість створювати та публікувати своє резюме, щоб швидко знайти роботу у Львові.

Jooble.org.ua

Jooble.org.ua
Jooble.org.ua

Такий сайт збирає оголошення з різних сайтів про працевлаштування. Він доволі простий та зручний.

Кілька переваг використання Jooble.org.ua для пошуку роботи у Львові:

 1. Збір інформації з різних джерел. Jooble збирає велику кількість вакансій з різних джерел, що дозволяє розширювати пошук роботи на одній платформі.
 2. Зручний інтерфейс для користувача. Платформа Jooble має простий і зрозумілий інтерфейс, що полегшує пошук роботи для користувачів.
 3. Jooble дозволяє використовувати різноманітні фільтри пошуку. Такий формат пошуку простий та швидкий, а головне ефективний.
 4. Платформа регулярно оновлюється новими вакансіями, а тому на ній завжди можна знайти свіжі пропозиції.
 5. Кожен користувач може налаштувати сповіщення про нові вакансії. Тобто користувач налаштовує, як ці повідомлення будуть приходити. Наприклад, якщо з’являться пропозиції цікавої для нього сфери працевлаштування.

На сайті також відбувається пошук за ключовими словами. Це дозволяє точно налаштувати параметри пошуку та швидше знайти роботу у Львові.

LinkedIn

Така професійна соціальна мережа дозволяє знайти вакансії у Львові та побудувати контакти з роботодавцями у вибраній сфері.

Загалом, така мережа корисна з багатьох аспектів. На ній можна знайти багато корисної інформації чи прочитати про досвід роботи в компанії, де новий користувач тільки шукає роботу.

Юрій СПЕНСЕР

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.