Помер перший мер Львова Василь Шпіцер

860
Василь Шпіцер
Василь Шпіцер

На 72 році життя помер перший мер Львова Василь Шпіцер. Про це Львівському порталу стало відомо з власних джерел.

Також про смерть Василя Шпіцера повідомив його племінник Андрій Шпіцер.

«Відійшов у вічність найдорожчий для мене чоловік – Василь Шпіцер… У найважчих питаннях я завжди звертався по його пораду і за його досвідом – неоціненним досвідом першого мера Львова за незалежної України, кандидата технічних наук, винахідника, політика, публіциста, письменника, дослідника, спортсмена з необмеженим позитивом, добрими очима та яскравою посмішкою», – написав він.

Василь Шпіцер був першим мером Львова у часи Незалежності – потягом 1990-1994 рр. Саме йому належала ідея збудувати підземний трамвай у центрі міста, втім, реалізувати її так і не вдалось.

Народився Василь Шпіцер 2 жовтня 1947 року у селі Нижня Лукавиця Стрийського району. З 1965 року проживав у Львові. Закінчив електрофізичний факультет Львівського політехнічного інституту за спеціальністю «Діелектрики і напівпровідники», інженер електронної техніки.

У 1990 році обраний депутатом Львівської обласної та міської рад. Василь Шпіцер був першим міським головою Львова. Після завершення роботи на посаді мера Василь Шпіцер ще рік попрацював у Львівській ОДА, а в 1996-му став заступником директора дочірньої фірми «ГАЛЬ-Дженералтранс» (Київ). Про подальшу діяльність Василя Шпіцера нічого не відомо.

Наталка РАДИКОВА

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.