Останні дні Льдового Палацу

605
Льодовий палац (Ice-house) у Львові

Весна у Львові цього року хоч і неспішно вступає в свої законні права,  але з кожним днем ми все більше відчуваємо на собі її вплив. В центрі міста вже майже не зустрінеш снігу і тротуари практично повисихали.

Льодовий палац (Ice-house) у Львові
Доживає свої останні дні на площі Ринок і цікавий креативний проект Ice-house.  Ця куполоподібна споруда офіційно була відкрита 7 січня цього року і була об’єднуючим  символом до “Євро 2012” , де гармонійно переплелися льодові скульптури різних часів та епох. За час існування тут перебувало дуже багато львів’ян та гостей нашого міста і фотокартки з неповторними льодовими скульптурами розлетілися по всьому світу. Окрім цього, кожен охочий міг скуштувати смачних напоїв зі справжніх льодових склянок. Відбувалися тут і незвичайні креативні вечірки. Мешканці вже навіть якось встигли звикнутися з такою незвичайною спорудою куполоподібної форми в центрі міста.

Зараз багато скульптур уже втратили свою велич та, подекуди, свої чудові форми,  але все ще говорять про свою велич. Ще трішки і прийде справжнє весняне тепло і льодові скульптури залишиться тільки у спогадах і на фотографіях.

Але, як обіцяє арт-менеджер Ice-house Наталія Становецька, наступного року до нас знову повернеться Льодовий палац. Хоча, можливо вартувало би зробити щось схоже на постійній основі і, протягом року, виставляти роботи кращих майстрів та поводити тут різноманітні незвичні заходи.


Партнер посту: Очень часто, работая в современном деловом мире, приходится иметь дело с материалами и документами на других языках. И, для получения максимально точного текста на нужном языке, лучше пользоваться услугами профессионалов. Если ваш родной город – это Киев, перевод тут лучше заказывать у компании «УНИВЕРСАЛ». Это быстро надежно и доступно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.