Он-лайн мітинг “Ні – знищенню культури”вже сьогодні!

167
Он-лайн мітинг

27 березня 2020 р. о 12 год. Українська кіноакадемія закликає усіх долучитися до он-лайн мітингу “Ні – знищенню культури”.

Міністерство фінансів планує урізати фінансування всіх напрямків діяльності Міністерства культури, молоді та спорту. Зокрема, фінансування хочуть позбавити Держкіно, Український культурний фонд, Інститут книги, туризм тощо.

Це означатиме повний крах української культури і знищення не тільки тих здобутків, які маємо на даний час, а й усіх майбутніх.

У цій ситуації ми не можемо мовчати. Навіть зараз, в умовах карантину, ми маємо показати, що нас багато і ми не дозволимо знищити українську культуру.

У нинішніх умовах мітинг відбудеться онлайн, у форматі zoom-конференції. Це буде перший в Україні онлайн-мітинг, який покаже, скільки людей готові стати на захист української культури навіть у таких умовах.

В акції візьмуть участь відомі діячі української культури та небайдужі громадяни.

Щоб долучитись до акції, завтра о 12.00 ідіть за цим лінком і приєднуйтесь до zoom-мітингу на захист української культури:https://zoom.us/j/634775438

Пропонуємо заздалегідь підготувати аркуші паперу з гаслом «НІ – знищенню культури!». Цим ви покажете свою незгоду з рішенням про позбавлення фінансування культурних галузей країни.

Нас має бути багато! Дякуємо кожному за підтримку української культури! – закликають організатори події.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.