Несподівана фотовиставка відкрилася в Музеї міста-курорту Трускавця

354
Робота з експозиції виставки Романа Гериновича
Робота з експозиції виставки Романа Гериновича "Навчіться не говорити про очевидне..!"

В перші дні вересня 2021 року в Музеї міста-курорту Трускавця відкрилася монохромна фотовиставка відомого львівського фотомитця, члена Національної спілки фотохудожників України та Міжнародної федерації фотомистецтва (AFIAP) Романа Гериновича “Навчіться не говорити про очевидне..!”.

Роман Геринович
Роман Геринович

Свою фотовиставку, що викликає строкаті емоції,  автор назвав словами відомого американського письменника Джерома Девіда Селенджера:  “Навчіться не говорити про очевидне..!”. В основі фотовиставки – ноги в різних конфігураціях, зібрані по цілому світі.

Афіша виставки Романа Гериновича "Навчіться не говорити про очевидне..!"
Афіша виставки Романа Гериновича “Навчіться не говорити про очевидне..!”

Свої роботи фотограф не підписує, бо: «Я не хочу нав’язувати іншим своє бачення», – відповів в одному із інтерв’ю пан Роман на запитання, чому він не дає назви своїм світлинам.  Жартуючи він запевнив, що кожна фотографія має свою “родзинку”, заховану глибоко в “булочці”, і треба самому її надкусити, щоб посмакувати цією “родзинкою”.

Робота з експозиції виставки Романа Гериновича "Навчіться не говорити про очевидне..!"
Робота з експозиції виставки Романа Гериновича “Навчіться не говорити про очевидне..!”

Зрештою, кожна людина побачить щось своє, відповідно до того, як жила, як живе, як житиме, які в неї цінності й переконання. Автору цікаво, що саме побачить глядач і скільки різних варіантів побаченого буде. Адже зовнішній світ такий неоднозначний. Кожен бачить навколо те, що резонує з його внутрішнім світом.”

В експозиції виставки Романа Гериновича "Навчіться не говорити про очевидне..!"
В експозиції виставки Романа Гериновича “Навчіться не говорити про очевидне..!”

Геринович працює фотографом в Львівському історичному музеї. Разом з тим активна творча робота зробила його учасником понад 20 міжнародних колективних (Туреччина, США, Швейцарія Чорногорія та ін.) та чотирьох персональних виставок в Україні та Польщі (2017-2019 Перемишль, Ґлівіце, Щецін).

Наталка РАДИКОВА

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.