“Не словом єдиним”, або портрети на газеті

474
"Не словом єдиним", або портрети на газеті

В суботу, 30 квітня 2022 року, в кав’ярні “Мазурек” (вул. Поліщука, 83) відбулося відкриття виставки “Не словом єдиним” художника Романа Чухвіцького.

На виставці на газетах представлені нові графічні портрети відомих українських музикантів, поетів та письменників. Техніка є авторським винаходом художника.

Роман Чухвіцький
Роман Чухвіцький

“Я шукав роботу. Підкреслював можливі варіанти робіт, пропозиція яких на той час була у Львові. І якось несподівано я подумав чи можна на газеті таким способом створити якийсь образ. Образ, портрет свій чи когось іншого. Я спробував і в мене вийшло. Ось так з’явилася ця техніка. Це трапилося близько чотирьох років тому”, – розповів митець.

Так Роман знайшов собі роботу. Роботу художка. З тих пір уже створено більше двохсот портретів і відкрито десятки виставок. На даний час більшість робіт уже знайшли своїх нових власників. Але завжди, продаючи свою роботу, 50% грошей Роман віддає на благочинність

Робота з виставки "Не словом єдиним" Романа Чухвіцького
Робота з виставки “Не словом єдиним” Романа Чухвіцького

“Зараз я готую новий виставковий проєкт. Але він уже буде виконаний акриловими фарбами. Не хочу говорити що це буде, але однозначно що це буде велика несподіванка для всіх моїх шанувальників”, – тримає інтригу Роман.

Всі картини, представлені на виставці, можна придбати. 50 відсотків коштів з продажу буде перераховано на ЗСУ.

Робота з виставки "Не словом єдиним" Романа Чухвіцького
Робота з виставки “Не словом єдиним” Романа Чухвіцького

Експозицію виставки можна оглянути, а також придбати картину, що сподобалася  можна в кав’ярні “Мазурек” (вул. Поліщука, 83) до кінця травня.

Роман МЕТЕЛЬСЬКИЙ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.