На зустріч з Оксаною Кузів запрошують в Бібліотеку на Ринку

235
На зустріч з Оксаною Кузів запрошують в Бібліотеку на Ринку
На зустріч з Оксаною Кузів запрошують в Бібліотеку на Ринку

В середу, 18 квітня 2018 року, о 16.00 у Львівській обласній бібліотеці для юнацтва (пл. Ринок, 9) відбудеться творча зустріч з Оксаною Кузів − письменницею та журналісткою з Івано-Франківська, авторкою книг “Назови мене своєю”, “ЩЕмить” та збірки бувальщин «Адамцьо» (це видання потрапило до списку 80 найкращих книжок останнього десятиліття за рейтингом Національного проекту «Україна читає дітям».

Оксана Кузів належить до тих письменників, які не пишуть чогось велемудрого, не філософують та не літають у захмарних світах. Вона пише про життя. Її книги читають і домогосподарки, і кандидати наук, які стомилися від надмірного мудрування. Жінка пише про те, що відбувається чи може відбутися у житті кожного з нас, про приховані родинні таємниці, гріхи та покаяння. Щоправда, не всі маститі літератори і критики вважають це літературою, але Оксана цим не переймається, адже головним для неї, як письменниці, є вдячність і відгуки тисяч читачів. Творчістю і своїм особистим прикладом сили-мужності в боротьбі за життя, тихим жіночим і материнським щастям вона доводить усім, хто втратив віру й надію, що усе можна змінити на краще.

То ж запрошуємо на чудову зустріч, де Ви зможете детальніше ознайомитись з творчістю письменниці, задати питання, та придбати книги.

Людмила ЧИЖОВИЧ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.